reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Witam. Jestem tutaj nowa na forum. Staramy sie z mezem o drugiego dzidziusia. Zauwazylam u siebie w polowie cyklu objawy tak jakby grzybicy pochwy ale bez uplawow. Mieszkam w anglii wiec nie mam teraz szansy spotkac sie z lekarzem. Zakupilam tabletke na grzybice flukonazole planuje ja wziac jutro tj.drugi dzien okresu,poniewaz w ostatnim cyklu niestety sie nie udalo. Czy brala moze ktoras z was ta tabletke ? Pytalam w aptece i utrzymuje sie w organizmie do 7 dni po zazyciu wiec bedzie ok starac sie w tym cyklu,poniewaz nie mozna jej brac bedac w ciazy. Co sadzicie? Dziekuje za pomoc i przepraszam za dlugi post
Witaj 😉
Ja niestety nie pomogę bo nie brałam takiej tabletki. Ale nie powinna zaszkodzić. Chyba, że masz owu bardzo wcześnie np 8, 10 dzień cyklu. Lepiej zapytać lekarza.
 
Witam. Jestem tutaj nowa na forum. Staramy sie z mezem o drugiego dzidziusia. Zauwazylam u siebie w polowie cyklu objawy tak jakby grzybicy pochwy ale bez uplawow. Mieszkam w anglii wiec nie mam teraz szansy spotkac sie z lekarzem. Zakupilam tabletke na grzybice flukonazole planuje ja wziac jutro tj.drugi dzien okresu,poniewaz w ostatnim cyklu niestety sie nie udalo. Czy brala moze ktoras z was ta tabletke ? Pytalam w aptece i utrzymuje sie w organizmie do 7 dni po zazyciu wiec bedzie ok starac sie w tym cyklu,poniewaz nie mozna jej brac bedac w ciazy. Co sadzicie? Dziekuje za pomoc i przepraszam za dlugi post
U mnie grzybica pojawila sie wlasnie zaraz po owulacji. Dziewczyny mi mowily ze calkiem mozliwe ze ciaza sie tak objawila i wiesz...mialy racje 😅😅😅 ja nie aplikowalam nic czego nie mozna w ciazy. Lepiej zadzwonic do lekarza albo isc do apteki i zapytac sie o cos na infekcje dla ciezarnej. Jednak lepiej w razie co zachowac bezpieczenstwo ;)
 
Witam was z rana. Nie wiem czy ktoras miala cos takiego jak paraliz senny ale wlasnie mnie to dzis spotkało. Okropne uczucie. Miewałam jak bylam nastolatką ale juz kilka lat byl spokoj. Fakt ostatnio jakos gorzej psychicznie się czuje a ta cala sytuacja z kwarantanną i przymusem siedzenia w domu troche to nasila. Jutro mam 1 konsultacje online z psychologiem. Mam nadzieje ze pomoze mi radzic sobie z lękiem i stresem. Żałuje że wczesniej nie zaczęłam. Choc nie jest to tania inwestycja liczę że mi choc trochę pomoze. Lepsze wydanie tych pieniedzy w inwestycję w siebie niż na jakies tak zwane pierdółki 😉 Wydaje mi sie jakbym przez hormony teraz wszystko bardziej odczuwała. Nie życzę nikomu takich odczuć. Strasznie mnie postresowało to ☹ czasem wątpie że uda mi sie wygrac z nerwicą. Tak bardzo chcialabym zyc normalnie bez leków i tej nerwicy. Zwlaszcza w ciazy nie wyobrazam sobie brac czegokolwiek. Musialam wam sie troche wygadac bo szczerze mowiac lepiej mi sie wtedy robi na duszy. Dzis znowu dzien zaczynam bólem głowy, mdłościami i biegunką. Coś czuję, że ten czas bede ciężko przechodzic...wybaczcie za te wywody ale nie za bardzo mam z kim porozmawiac o tym wszystkim...
 
No i przyszła.. witam się w 1dc🤬, czas kupić testy owulacyjne znów i śledzić cykl... żeby znów się nie przedłużył. Cykl trwał 40dni. Przyjemnej niedzieli!
\

Przykro mi, ale z 2 strony dobrze, że to się dłużej nie ciągło i jest jasna sytuacja. Jeszcze powalczysz!

Witam was z rana. Nie wiem czy ktoras miala cos takiego jak paraliz senny ale wlasnie mnie to dzis spotkało. Okropne uczucie. Miewałam jak bylam nastolatką ale juz kilka lat byl spokoj. Fakt ostatnio jakos gorzej psychicznie się czuje a ta cala sytuacja z kwarantanną i przymusem siedzenia w domu troche to nasila. Jutro mam 1 konsultacje online z psychologiem. Mam nadzieje ze pomoze mi radzic sobie z lękiem i stresem. Żałuje że wczesniej nie zaczęłam. Choc nie jest to tania inwestycja liczę że mi choc trochę pomoze. Lepsze wydanie tych pieniedzy w inwestycję w siebie niż na jakies tak zwane pierdółki 😉 Wydaje mi sie jakbym przez hormony teraz wszystko bardziej odczuwała. Nie życzę nikomu takich odczuć. Strasznie mnie postresowało to ☹ czasem wątpie że uda mi sie wygrac z nerwicą. Tak bardzo chcialabym zyc normalnie bez leków i tej nerwicy. Zwlaszcza w ciazy nie wyobrazam sobie brac czegokolwiek. Musialam wam sie troche wygadac bo szczerze mowiac lepiej mi sie wtedy robi na duszy. Dzis znowu dzien zaczynam bólem głowy, mdłościami i biegunką. Coś czuję, że ten czas bede ciężko przechodzic...wybaczcie za te wywody ale nie za bardzo mam z kim porozmawiac o tym wszystkim...

Ja tez mam problemy z zasypianiem. Dziś spałam z 2 h.

Współczuje Ci takiego problemu, niewyspanie to coś okropnego, nie da się funkcjonować...
 
Witam was z rana. Nie wiem czy ktoras miala cos takiego jak paraliz senny ale wlasnie mnie to dzis spotkało. Okropne uczucie. Miewałam jak bylam nastolatką ale juz kilka lat byl spokoj. Fakt ostatnio jakos gorzej psychicznie się czuje a ta cala sytuacja z kwarantanną i przymusem siedzenia w domu troche to nasila. Jutro mam 1 konsultacje online z psychologiem. Mam nadzieje ze pomoze mi radzic sobie z lękiem i stresem. Żałuje że wczesniej nie zaczęłam. Choc nie jest to tania inwestycja liczę że mi choc trochę pomoze. Lepsze wydanie tych pieniedzy w inwestycję w siebie niż na jakies tak zwane pierdółki 😉 Wydaje mi sie jakbym przez hormony teraz wszystko bardziej odczuwała. Nie życzę nikomu takich odczuć. Strasznie mnie postresowało to ☹ czasem wątpie że uda mi sie wygrac z nerwicą. Tak bardzo chcialabym zyc normalnie bez leków i tej nerwicy. Zwlaszcza w ciazy nie wyobrazam sobie brac czegokolwiek. Musialam wam sie troche wygadac bo szczerze mowiac lepiej mi sie wtedy robi na duszy. Dzis znowu dzien zaczynam bólem głowy, mdłościami i biegunką. Coś czuję, że ten czas bede ciężko przechodzic...wybaczcie za te wywody ale nie za bardzo mam z kim porozmawiac o tym wszystkim...
Witaj Pierniczku. Dobrze, że będziesz miała tą konsultację. Jeśli jest Ci ciężko to jak najbardziej takie spotkania powinny Ci dać ulgę. Zapytaj też może czy są dostępne jakieś leki dla ciężarnych? Może ziołowe?
No i słyszałam, że lepiej korzystać z usług psychoterapeuty niż psychologa. On pomaga rozgryźć bardziej problem od podszewki. Trzymam kciuki za Twoje dobre samopoczucie i poprawę! 😘
 
reklama
Do góry