reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ale mnie dziewczyny mdlosci męczą, na żołądku też tak dziwnie, leze caly dzien nie mam totalnie sily. Wymiotowac sie chce a jednak nie dam rady...fatalnie sie dzis czuje...myslalam ze to pozniej takie rzeczy a nie z samiutkiego początku...nie wiem czy to już reakcja na hormony czy nie...
Mnie czasem zamdli w żołądku a tak to chyba nic mi nie dolega [emoji2368] no jeszcze mam napady głodu [emoji23]
 
Czy ananas ma cos w związku ze staraniem? Moze glupie pytanie ale slyszalam juz ktorąs panią że je ananasa pr
Mialam to samo pytac [emoji23] a podobno w dzien przed i w dzien owulacji dobrze zjesc grejfruta podobno sprawia ze ph pochwy jest bardzoej przyjazne dla plemnikow. Ja wlasnie w tym cyklu tak zrobilam [emoji28][emoji16]
Wino, ananas? Na coś konkretnie czy dla smaku. Chyba nie jestem w temacie [emoji51]
Dopiero pierwszy raz próbuje z tym ananasem więc nie wiem czy to coś daje [emoji14] Ale próbuję już wszystko co się da [emoji1745] a winko tak dla przyjemności bardziej
 
Dziewczyny myślałam ze to okres a to jakieś brązowe upławy. Jest ich mało. Pierwszy raz mam. Os takiego bo u mnie okres zaczyna się tak jakby ktoś kran odkręcił. Czy mam się tym martwić?
 
reklama
Do góry