reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, zaraz będę Was nadrabiac, bo mi się zdezemnelo na dwie godzinki[emoji6]

Powiedzcie mi proszę, bo zrobiłam coś głupiego. Rozbroilam moje pinki z tych szkiełek i plastików w których są. Bo coś tam dostrzegałam ale mi to wszystko przeszkadzało spojrzeć. No i okazało się że są cienie. Ja zdaje sobie sprawę że po 10 minutach już nie powinno się liczyć. Ja nie wiem po prostu czy one tam byly od razu bo to ustrojstwo mi przeszkadzało spojrzeć. Czy na Waszych negatywach pojawiają się kreski po czasie? Totalnie z ciekawości pytam. Co ma być to będzie [emoji846]
U mnie jak negatyw to cały czas wygląda tak samo.
 
U mnie 1.5 roku, też poronienie i też miałam nadzieję że skoro raz się udało szybko się uda kolejny raz, a tu dupa... Również mam dość ale nie potrafię się poddac [emoji21]

Dziś 1 dc, kolejny cykl starań [emoji1374]
dziś znów biel vizira...daje sobie spokój z testami ...ponad dwa lata starań. 1 poronienie i nadal się nie udaje...odpuszczam wszystko i będę odpoczywać psychicznie
 
No ja teraz tez jestem na clo i zobaczymy jak narazie (bo to się jeszcze może zmienić ) jest 5 dominujących na lewym i prawym jajniku. Tez mam w razie "w" ovitrelle zastrzyk ale pisze mi wyraźnie jak pecharzyk dojrzeje i nie pęknie to wtedy zastosowac w nawiasie (22-25) . Mi zawsze pękają same wiec podgladam i zobaczymy . A ty ile miałaś dominujących te dwa od początku czy więcej ale któryś się zatrzymał ? I udało się ciąża pojedyncza?
Ja byłam 2 cykle stymulowana clo i później ovitrelle na pęknięcie, lecz przy clo miałam bardzo dużo pęcherzyków i nawet po zastrzyku nie zawsze pekaly. Później w klinice lekarz wprowadził stymulacje lamette, zawsze były max 2 pęcherzyki i na pęknięcie pregnyl 10000j. Za 3 cyklem się udało, gdy już prawie podchodzilismy do inseminacji
 
Dziewczyny a gdzie można kupić ten żel conceive?
widze, ze jest dostepny w aptekach ale pod inna nazwa. napisane jest ze teraz ma nowa nazwe. ale jest tez na allegro. poza zelem, polecam witaminy z tej serii na plodnosc. naprawde po 2 tygodniach jest znaczna poprawa samopoczucia...
 
reklama
Do góry