reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Czesc dziewczyny. Staramy sie z mezem od 7 miesiecy. W grudniu tamtego roku mialam po raz pierwszy test pozytywny w 27 dc i niestety przyszla @[emoji53] moj ginekolog przeisal mi duphaston ktory boore 1 miesiac od 16 do 25 dc. I kazal odstawic. Ale moje pytanie jest następujące... Dzis jest 24 dc i wydaje mi sie ze test jest slabo pozytywny. Jutro wybieram sie na bete z krwii . Czy to nie jest tak ze duphaston jesli beta bedzie wskazywala na ciaze kontynuuje sie ? Miala ktoras juz ten lek? Pomozecie w interpretacji testu? Nie wiem czy mam zwidy czy to bladzioch???[emoji6]Zobacz załącznik 1070406
Widać bladziocha.Tez brałam duphaston ,jeśli wychodzi bladzioch to nie przestawaj brać tego leku
 
Czesc dziewczyny. Staramy sie z mezem od 7 miesiecy. W grudniu tamtego roku mialam po raz pierwszy test pozytywny w 27 dc i niestety przyszla @😕 moj ginekolog przeisal mi duphaston ktory boore 1 miesiac od 16 do 25 dc. I kazal odstawic. Ale moje pytanie jest następujące... Dzis jest 24 dc i wydaje mi sie ze test jest slabo pozytywny. Jutro wybieram sie na bete z krwii . Czy to nie jest tak ze duphaston jesli beta bedzie wskazywala na ciaze kontynuuje sie ? Miala ktoras juz ten lek? Pomozecie w interpretacji testu? Nie wiem czy mam zwidy czy to bladzioch???😉Zobacz załącznik 1070406

Jest druga kreseczka, ale to tylko cień także beta powinna rozwiązać sprawę (nie robiłabym jej przed terminem @) a odstawić lek możesz jak bedziesz mieć wynik bety ;) ja tak zrobiłam ;) Nic z pewnością siię nie stanie jak przyjmiesz go ciut dłużej!
 
Widać bladziocha.Tez brałam duphaston ,jeśli wychodzi bladzioch to nie przestawaj brać tego leku
Dziekuje. Moj lekarz co mnie wlasnie dziwi ... Powiedzial ze mam odstawic i czekac na okres a jak nie przyjdzie to dopiero tydzien po terminie @ pojsc na krew. Troche dla mnie to absurdalne podejscie bo jestem po biochemicznej wlasnie.
 
Jest druga kreseczka, ale to tylko cień także beta powinna rozwiązać sprawę (nie robiłabym jej przed terminem @) a odstawić lek możesz jak bedziesz mieć wynik bety ;) ja tak zrobiłam ;) Nic z pewnością siię nie stanie jak przyjmiesz go ciut dłużej!
Wlasnie czytam duzo i nie wiem czy jesli np okazalo by sie ze nie jestem w ciazy to nie zaszkodzilo by to poniewaz pewnie zahamowala bym sobie miesiaczke tak dlugo przyjmujac. 😉 ale raz kozie śmierć chyba spróbuję jutro z ta beta 💪
 
Dziekuje. Moj lekarz co mnie wlasnie dziwi ... Powiedzial ze mam odstawic i czekac na okres a jak nie przyjdzie to dopiero tydzien po terminie @ pojsc na krew. Troche dla mnie to absurdalne podejscie bo jestem po biochemicznej wlasnie.

Ja bym leku nie odstawiała. Jeżeli jest ciąża to ją utrzyma, jeżeli nie to troszkę Ci wydłuzy cykl - nic więcej. Odstawisz lek, ciąże wykluczysz to jak u mnie od razu pojawi sie okres.

Ja już plamię także kwestia godzin, dnia.
 
reklama
Wlasnie czytam duzo i nie wiem czy jesli np okazalo by sie ze nie jestem w ciazy to nie zaszkodzilo by to poniewaz pewnie zahamowala bym sobie miesiaczke tak dlugo przyjmujac. 😉 ale raz kozie śmierć chyba spróbuję jutro z ta beta 💪

Decyzja oczywiście należy do Ciebie. ;)

Ja tam bym się wstrzymała, bo beta jest najbardziej wiarygodna jak się ją robi w dniu okresu.
Jak robisz wcześniej to z tym już nie wiadomo, czy wynik można traktować jako ostateczny ;)

I wiem, że kusi, kusi a ciekawość rozpiera... Każdy tutaj to zapewne przechodzi ;)
 
Do góry