reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Słuchaj gina. Serio. Ja się upierałam jak wariatka, ze chce pracować i tak prawie do 7 mc, a wylądowałam na patologii z zagrożona ciaza. Miałam niewydolność szyszki macicy i pessar.
Plamilam na początku ciąży, mam mięśniaka, krory mi się powiększył po poprzedniej ciąży. Operacyjny niestey i koniecznie do usunięcia, dlatego tak nam się spieszy z dtlrugin bobasem biorąc pod uwagę moje 36 lat. Skończyło się nieplanowanym cc, przed którym broniłam się rakami i nogami.
Teraz gin od razu mi zapowiedział, ze z uwagi na moją historie z poprzedniej ciąży, plus to, ze ten mięśniak jest większy plus mój pesel jakos noe widzi pracy w ciąży... No ale...zobaczymy. Najpierw to muszę w nią zajsc. Tak bardzo chciałbym zeby ten miesiąc okazał się szczęśliwy. Nie musiałabym mojej malutkiej do żłobka oddawać [emoji26] na sama myśl o tym serce mi pęka.
Oczywiscie, ze poslucham. To moja pierwsza, wyczekana, wymodlona ciaza i bede chuchac i dmuchac zeby wszystko bylo dobrze i slucham gina w kazdym aspekcie, bo ja jestem w temacie zielona. Mąż tez powiedzial, ze mam zapomniec o pracy, bo "groszki" sa najwazniejsze 😊 (moj mąż wola na nasze dzieciatka groszki, bo stwierdzil, ze fasolki sa oklepane 😂😂)
Zyczę Ci zebys jak najszybciej miala swoje kolejna upragnione dzieciatka 😊 i też sobie nie wyobrazam takiego maluszka zostawic w zlobku. Trzymam za Ciebie kciuki i zycze, zeby Ci sie udalo✊
 
reklama
A czy jest możliwość adopcji malenkiego dziecka, takiego do 1 roku życia? Czy tylko kilkulatki?
Długa jakieś 2-3 lata. Czyli jak każde normalne starania.
Niektórzy myślą że to jest jak pójście do sklepu - idziesz i bierzesz dziecko.
Ale po prostu trzeba się przygotować. Dzieci mają już za sobą jakąś historię, nieraz bardzo bolesną i trzeba umieć się z tym zmierzyć.
 
Właśnie się dowiedziałam, że moja znajoma jest w ciąży... I płacze mówiąc, że chce usunąć bo nie planowała tego dziecka. A mnie w środku ściska aż... Tak bardzo bym chciała być na jej miejscu teraz i zajsc w ciążę a ona myśli o usunięciu ☹

Rany!
Ludzie nie doceniają tego co mają. Dziecka się nie zaplanuje. Zawsze się pojawi z zaskoczeniem...

Ah oby jeszcze zmienila zdanie.

Właśnie się dowiedziałam, że moja znajoma jest w ciąży... I płacze mówiąc, że chce usunąć bo nie planowała tego dziecka. A mnie w środku ściska aż... Tak bardzo bym chciała być na jej miejscu teraz i zajsc w ciążę a ona myśli o usunięciu ☹

Rany!
Ludzie nie doceniają tego
@Verona26 odpuść robienie testów bo znów powtarza się ta sama sytuacja co miesiąc temu. Masz dopiero 26 dc, terminu owulacji nie można być pewnym, ostatni Twój cykl trwał 40 dni? Nie wiadomo ile teraz będzie trwał.

Swoją drogą jestem zdziwiona, że jak ktoś wrzuca biały test tak jak dzisiaj Ruda to nagle wszystkie piszą że widzą cień cienia cienia i nakręcają tą osobę niepotrzebnie a potem zdziwienie bo okres dostanie [emoji848]

Dla mnie to też jest niezrouzmiałe. Tylko stresują ta osobę, jakby miało to w czymś pomóc. A jak się widzi wtedy biel no to odczucia negatywne są większe.

@Verona26 to może być ciut za szybko na betę...
 
Oczywiscie, ze poslucham. To moja pierwsza, wyczekana, wymodlona ciaza i bede chuchac i dmuchac zeby wszystko bylo dobrze i slucham gina w kazdym aspekcie, bo ja jestem w temacie zielona. Mąż tez powiedzial, ze mam zapomniec o pracy, bo "groszki" sa najwazniejsze 😊 (moj mąż wola na nasze dzieciatka groszki, bo stwierdzil, ze fasolki sa oklepane 😂😂)
Zyczę Ci zebys jak najszybciej miala swoje kolejna upragnione dzieciatka 😊 i też sobie nie wyobrazam takiego maluszka zostawic w zlobku. Trzymam za Ciebie kciuki i zycze, zeby Ci sie udalo✊
Ooo ja tez na swojego mowie Groszek 😍
 
Myślisz że może być za wcześnie nawet jak te głupie cienie wychodzą? Kurde bo nie wiem teraz czy jest sens jechać...
Rany!
Ludzie nie doceniają tego co mają. Dziecka się nie zaplanuje. Zawsze się pojawi z zaskoczeniem...

Ah oby jeszcze zmienila zdanie.



Rany!
Ludzie nie doceniają tego


Dla mnie to też jest niezrouzmiałe. Tylko stresują ta osobę, jakby miało to w czymś pomóc. A jak się widzi wtedy biel no to odczucia negatywne są większe.

@Verona26 to może być ciut za szybko na betę...
 
reklama
Myślisz że może być za wcześnie nawet jak te głupie cienie wychodzą? Kurde bo nie wiem teraz czy jest sens jechać...
Nawet jak jest za szybko, to może uspokoisz głowę [emoji16] jak beta wyjdzie nieciazowa to spokojnie poczekasz sobie do terminu @. Ja też sikalam na te testy i były białe, ale miałam przeczucie i beta to potwierdziła [emoji6] nawet jak nic nie wyjdzie to chociaż winko sobie dziś dopijesz [emoji16]
 
Do góry