reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

O, ja też z Krakowa i szukam kogoś sensownego :)
Grupa z KRK rośnie:) mi zależy na kimś pracującym w szpitalu. Powód jest bardzo prosty. Co mi z lekarza który jest spoko w sytuacji gdy dostaje skierowanie do szpitala na zabieg? Przeżyłam to i widziałam że inne pacjentki są lepiej traktowane. Zadbano o mnie nie mogę narzekać ale odesłano od razu na konsultacje i kontrole do swojego gina...😔 i w tej sytuacji ganiasz od jednego do drugiego...
 
reklama
Piękbba biel vizira pozdrawia :) cholera zaspalam...Zobacz załącznik 1072705

Coś tam się przebija :)
Przy każdej próbie ciążowej robiłam test sikany z 3 różnych rodzajów testów.
1. ClearBlue elektroniczny, którzy szczerze polecam
2. PINK strumieniowy, który zawsze kłamie :D bynajmniej u mnie
3. PINK płytkowy, taki jak u Ciebie, który zawsze wychwytywał betę, wiec tez polecam :)
 
Pewnie tu nic nie zobaczycie.. dziś 4 dni do miesiączki.. Przetestuje za dwa dni znów ☺️
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-01-26-09-15-44-438_com.miui.gallery.png
    Screenshot_2020-01-26-09-15-44-438_com.miui.gallery.png
    229,9 KB · Wyświetleń: 168
reklama
Właśnie się dowiedziałam, że moja znajoma jest w ciąży... I płacze mówiąc, że chce usunąć bo nie planowała tego dziecka. A mnie w środku ściska aż... Tak bardzo bym chciała być na jej miejscu teraz i zajsc w ciążę a ona myśli o usunięciu ☹
 
Ostatnia edycja:
Do góry