reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej witam się z Wami. Wiesz że czekacie Ale chyba nie tym razem... [emoji58][emoji52] Ja na serio wyląduję w psychiatryku przez te raty. Wczoraj taka piękna kreska A dziś na czułości 25 biel i niestety na 10 tez[emoji25] Jetsem w szoku bo wczorajsza wieczorna kreseczka była obiecująca. Juz minęło 5 min od zrobię nią testu niestety [emoji25][emoji25]na dole test z wczoraj [emoji4]
1580028955380.jpeg
 
Właśnie się dowiedziałam, że moja przyjaciółka jest w ciąży... I płacze mówiąc, że chce usunąć bo nie planowała tego dziecka. A mnie w środku ściska aż... Tak bardzo bym chciała być na jej miejscu teraz i zajsc w ciążę a ona myśli o usunięciu ☹️

Byłam w szpitalu na poronieniu, czekałam na badanie usg. Na przeciwko gabinetu była sala dla kobiet po urodzeniu. Położne w popłochu, bo laska urodziła i zostawiła dziecko w szpitalu. Uciekła. Myślałam, ze serce mi pęknie.
Czasami pierwsza reakcja nie jest idealna. To będzie jej wybór, ona wie co jest dla niej najlepsze. Ale może porozmawiaj z nią, może jednak zapragnie tego dziecka. Nawet jak nie zapragnie, to może chociaż zmieni punkt widzenia
 
Życie jest niesprawiedliwe [emoji17]
Właśnie się dowiedziałam, że moja przyjaciółka jest w ciąży... I płacze mówiąc, że chce usunąć bo nie planowała tego dziecka. A mnie w środku ściska aż... Tak bardzo bym chciała być na jej miejscu teraz i zajsc w ciążę a ona myśli o usunięciu [emoji3525]
 
Wyszla kreska. Znów po czasie [emoji58][emoji52]

Verona co to za testy?
Jedna kreska po czasie to jeszcze nic podejrzanego ale kilka... albo coś na rzeczy albo testy trafne.
Ten z nocy dziwnie żółty - nie był zalany?

Ja ile testów nie robiłam nigdy nie wychodziło nic po czasie.
 
reklama
Do góry