reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Też jestem z Krakowa z Bronowic.

Do jakich ginekologów chodzicie? Polecacie kogoś?
Niestety szukam dalej. Koleżanka poleca mi dr Kuś pracuje w Narutowiczu ale tylko prywatnie. A o dr Olga Kacalska Janssen ze Szpitala Uniwersyteckiego wspominały dziewczyny we wcześniejszych postach🤗 poki co mam Enelmed i tam się leczę, termin mam na koniec września (chyba) więc jak trafisz na kogoś sensownego to pisz!🙃
 
Dzień dobry dziewczyny:-)
Uff nadrobić wasze wpisy na forum to nie lada sztuka[emoji16]

Słuchajcie wspominacie określenie "uciekać na oczekujące" czy to zwolnienie l4? Jesli tak to od jakiego lekarza?
Bo ja się czuje okropnie wieczorem flak, mało jem A zapachy mnie tak mdlą że doszło wytrzymać A pracuje w gastronomii [emoji849]

Miłej rodzinnej niedzieli [emoji8]
 
Niestety szukam dalej. Koleżanka poleca mi dr Kuś pracuje w Narutowiczu ale tylko prywatnie. A o dr Olga Kacalska Janssen ze Szpitala Uniwersyteckiego wspominały dziewczyny we wcześniejszych postach🤗 poki co mam Enelmed i tam się leczę, termin mam na koniec września (chyba) więc jak trafisz na kogoś sensownego to pisz!🙃

O, ja też z Krakowa i szukam kogoś sensownego :)
 
Widze ze wiekszosc dzis [emoji485]:)
Ja też opedzlilam ale buteleczke czerwonego słodkiego [emoji39]
A popołudniu zabrałam męża na "obiad" i drinka do knajpy kurde pierwszy raz odkąd się znamy zrobiliśmy taki wypad, a to już 9 lat xD
My ewidentnie po dniach plodnych bo już nawet nie mam tego wewnętrznego parcia na seksy, pozostaje czekać do 6.02 ( ok nie oszukujmy się zatestuje na bank wczesniej)
A no i 3.02 mam wizytę u Endo także trzymać mi tam kciuki żeby wszystko dobrze wychodziło, a jeśli ponad normę to żeby nie zablokowalo nic bo mają być ||.
Wiem że to durnie zabrzmi ale jestem spokojna i z poczuciem że się uda, że to TEN CYKL.
@Verona26 Ty mi tam sikaj porządnie na ten test rano bo jesteś mistrz nad mistrzem, codzień poprawiasz humor :)
Ooo "siostro"! Nie dość, że jesteśmy na tym samym etapie cyklu to jeszcze też jestem mężatką od 9 lat 😂 tyle, że my nie mieliśmy wczoraj super fajnego wypadu bo wszyscy jesteśmy chorzy 🙄 mam nadzieję, że to w niczym nie przeszkodziło i jednak się uda... I Tobie też! ❤️ Trzymam kciuki laska aby te przeczucia były prawdziwe 😃
 
reklama
Do góry