reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja Tobie rowniez, mam nadzieję że już niedługo zobaczysz swoje II kreseczki [emoji173][emoji7] Wydaje mi się że to troszkę wcześnie żebym coś czuła no ale jednak jakieś pobolewania dziwne są. Raczej brzuch mnie nie boli mniejszy miesiączka A owulacja [emoji848]
Ja bardzo Ci kibicuje i życzę Ci II [emoji173]
Może coś się pomału tam zaczyna w środku przygotowywać na dłuższy brak @? :)
 
Całkowicie spontaniczne, bez jakiegoś parcia, po prostu wtedy gdy chcemy:)
Ja za Ciebie też trzymam kciuki, bardzo mocno. Jesteśmy teraz w tym samym miejscu, nawet krwawienie tego samego dnia :D aż stałaś mi się bliższa haha
Jak się czujesz w ciągu dnia? Jakieś objawy?
Póki co obstawiam, ze miałam owulacje 14ego stycznia, bolał mnie wtedy jajnik i sutki były mega wrażliwe 🙈 teraz czuje, ze coś sie dzieje, ale nie wiem czy to normalne objawy drugiej połowy cyklu czy mooooze jednak maleństwo 🙈 a jak u Ciebie?:)
 
Ja Tobie rowniez, mam nadzieję że już niedługo zobaczysz swoje II kreseczki [emoji173][emoji7] Wydaje mi się że to troszkę wcześnie żebym coś czuła no ale jednak jakieś pobolewania dziwne są. Raczej brzuch mnie nie boli mniejszy miesiączka A owulacja [emoji848]
Pamiętam jak moja przyjaciółka zaraz po owulacji mówiła mi, że dostanie okres za parę dni, bo bolał ją brzuch i mówiła tak przez kolejne tygodnie. Ciągle się upierała, że na sto procent będzie okres. Zamiast tego pojawiły się pierwsze mdłości i osłabienie. Teraz jest mamą cudnej dziewczynki :)
 
Póki co obstawiam, ze miałam owulacje 14ego stycznia, bolał mnie wtedy jajnik i sutki były mega wrażliwe 🙈 teraz czuje, ze coś sie dzieje, ale nie wiem czy to normalne objawy drugiej połowy cyklu czy mooooze jednak maleństwo 🙈 a jak u Ciebie?:)
Ja codziennie wręcz zasypiam na stojąco. Wracam z pracy i śpię, budzę się zmęczona, biorę prysznic i śpię dalej. Kłuje mnie jajnik i bolą piersi. Ogólnie czuje się bardzo zmęczona i śpiąca ciągle:D
 
Nk to chyba u Ciebie coś jest na rzeczy [emoji7] Oby! Ja nie wierzę w tak wczesne objawy Ale organizmy są różne więc wszystko się może zdarzyć. Lewa pierś mnie dzisiaj rwie cały dzień Ale to chyba od tego wlokniaka [emoji848]
Ja codziennie wręcz zasypiam na stojąco. Wracam z pracy i śpię, budzę się zmęczona, biorę prysznic i śpię dalej. Kłuje mnie jajnik i bolą piersi. Ogólnie czuje się bardzo zmęczona i śpiąca ciągle:D
 
reklama
Do góry