reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Matko jedyna jak mi się dłuży do tej owulacji 🙄 robiłam test owu właśnie i jest kreska ale slabiuutka więc nic z tego a jajnior jakoś tak dziś jakby lekko pobolewal więc myślałam, że może jakoś tak szybciej? 😂 Kalendarz pokazuje że owu dopiero 24 jakoś więc ja osiwieje chyba do tego czasu
 
reklama
Matko jedyna jak mi się dłuży do tej owulacji 🙄 robiłam test owu właśnie i jest kreska ale slabiuutka więc nic z tego a jajnior jakoś tak dziś jakby lekko pobolewal więc myślałam, że może jakoś tak szybciej? 😂 Kalendarz pokazuje że owu dopiero 24 jakoś więc ja osiwieje chyba do tego czasu

Mów chłopu, że to już a w następny poniedziałek, że ci się pomyliły tygodnie i zobacz ile rozrywki 😂 😂
 
@Agaciakk To jakim cudem u mnie na teście ta kreska? Tak szybko? I czy mogło być już plamienie implantacyjne wtedy +/-tydzień temu?
Możliwe, ze to było plamienie implantacyjne, albo hormony świrują po odstawieniu 🙈 teraz jest nam tak trudno cokolwiek wyczytać ze swojego ciała 🙈 mam nadzieje, ze to jednak ciąża!❤️ Bardzo trzymam za Ciebie kciuki! A jak starania? Spontan, czy macie jakaś regularność?
 
Zasiłek tak ale to jakieś 1000 zł to już nie jest jak przy umowie na czas nieokreślony.
masz racje ale mimo to lepsze 1000zl co miesiac i dzidzius w lozeczku niz kazde pieniadze. ja zawsze mialam podejscie do pracy takie, ze pracuje po to, zeby zyc nie odwrotnie i prace zawsze mozna zmienic, zawsze mozna rzucic, poszukac innej. a tego upragnionego bobasa niestety nie zawsze mozna dostac od losu...
 
Możliwe, ze to było plamienie implantacyjne, albo hormony świrują po odstawieniu 🙈 teraz jest nam tak trudno cokolwiek wyczytać ze swojego ciała 🙈 mam nadzieje, ze to jednak ciąża!❤ Bardzo trzymam za Ciebie kciuki! A jak starania? Spontan, czy macie jakaś regularność?
Całkowicie spontaniczne, bez jakiegoś parcia, po prostu wtedy gdy chcemy:)
Ja za Ciebie też trzymam kciuki, bardzo mocno. Jesteśmy teraz w tym samym miejscu, nawet krwawienie tego samego dnia :D aż stałaś mi się bliższa haha
Jak się czujesz w ciągu dnia? Jakieś objawy?
 
reklama
Ja dziwzyny jakos od ok 2h odczuwalam bóle jak na okres? Owulacyjne? Nie mam pojęcia co to. Dziwne... jestem dopiero 2 dni po owulacji i skąd takie bóle... [emoji848]
 
Do góry