reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny mam do was pytanko. Robiłam dzisiaj betę i byłam przekonana że laboratorium jest czynne w sobotę isobie powtórzyła po 48h a tu taki psikus w sobotę przez koronę nie czynne. Czy jest sens robić, W poniedziałek i porwonywac z dzisiejszym?
IMG_20200709_132637.jpeg
 
reklama
Cześć dziewczyny mam do was pytanko. Robiłam dzisiaj betę i byłam przekonana że laboratorium jest czynne w sobotę i bum sobie powtórzyła po 48h a tu taki psikus. Czy jest sens robić. W poniedziałek i porwonywac z dzisiejszym? Zobacz załącznik 1146091
Nie ma sensu. Możesz zrobić w pon i w środę i te wyniki porównać ale w żadnym wypadku nie porównywać do dzisiejszego wyniku.
 
Test owu pokazuje tylko pik LH i ty go masz. Jest to hormon potrzebny do pęknięcia pęcherzyka graafa żeby uwolnić komórkę jajowa aby doszło do zapłodnienia. Od pozytywnego testu owu owulacja może odbyć się od 24-48h ale wcale nie musi ponieważ testy owu nie pokazują nam tego czy pęcherzyk graafa pęknie. Ale jeśli masz możliwość to 7-8 dni po pozytywnym teście owu idź na progesteron i jeśli będzie 10 i wyższy to owu była jeśli mniejszy to znaczy że mimo piku lh twój pęcherzyk /pęcherzyki nie pękają.

Co do testów owu pozytywnych więcej niż 1 dzień to zależy już od organizmu. Nie którym kobietom pik LH utrzymuje się 1 dzień innej tydzień a jeszcze innej cała druga fazę cyklu dlatego jest napisane na ulotkach aby wykonywać testy owu do pierwszego testu pozytywnego i więcej nie robić bo moga wychodzić nie zle klocki.
Bardzo Ci dziękuję za objaśnienie tego wszystkiego 😁😁 dla mnie to "czarna magia" 🙈🙈
Co do proga to udało mi się wybłagać skierowanie na badanie i pójdę właśnie sprawdzić jak to u mnie wygląda, bo jestem ciekawa, czy ta owu będzie i jaki będzie poziom progesteronu 😊💪
 
Bardzo Ci dziękuję za objaśnienie tego wszystkiego [emoji16][emoji16] dla mnie to "czarna magia" [emoji85][emoji85]
Co do proga to udało mi się wybłagać skierowanie na badanie i pójdę właśnie sprawdzić jak to u mnie wygląda, bo jestem ciekawa, czy ta owu będzie i jaki będzie poziom progesteronu [emoji4][emoji123]
Nie ma za co kochana. Zawsze jak mam jakąś wiedzę to się nią dzielę. Trzeba sobie pomagać a nie być dla siebie wrogami[emoji4]

Mogę podpowiedzieć że tak dla pewności zrób proga 8 dni po pozytywnym owu pewniejszy wynik będzie. Trzymam mocno kciuki aby u ciebie test owu pozytywny =owulacja [emoji110][emoji110][emoji6]
 
Nie ma za co kochana. Zawsze jak mam jakąś wiedzę to się nią dzielę. Trzeba sobie pomagać a nie być dla siebie wrogami[emoji4]

Mogę podpowiedzieć że tak dla pewności zrób proga 8 dni po pozytywnym owu pewniejszy wynik będzie. Trzymam mocno kciuki aby u ciebie test owu pozytywny =owulacja [emoji110][emoji110][emoji6]
Ok, w takim razie zaklepie sobie badanie na 17.07 I zobaczymy co to mi wyjdzie 🙈😊😁💪😳
A dzisiaj biorę chłopa w obroty 🙈🙈🙈🙈😂😂😂🔥
 
Dziewczyny już chyba głupieje 🤪 11 dc i test owulacyjny pozytywny ? Nigdy tak wcześnie nie miałam. Testy zazwyczaj zaczynam od 13dc ale dziś czułam kłucie jajnika i zrobiłam z ciekawości.
 

Załączniki

  • CEF221D5-5431-48D5-9091-CCA4CE2C5F21.jpeg
    CEF221D5-5431-48D5-9091-CCA4CE2C5F21.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 54
reklama
Nie wiem, czy to jest do zrealizowania, bo mój chłop to nie do zajechania jest [emoji15][emoji85][emoji23][emoji23][emoji23][emoji91] oczywiście, że dam znać jak progesteron u mnie wygląda [emoji16][emoji16][emoji16] jakoś tak mi raźniej jak tu z wami jestem [emoji4]
Aha czyli ciągle może i może i może. Duży plus bo nigdy ci nie odmówi [emoji85]

Ja mimo że mnie tu większą połowa z forum nie znosi to i tak lubię tu pisać doradzać wspierać[emoji4]
 
Do góry