reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej a co myślisz o moich testach? U mnie pik nie utrzymuje się przez cała fazę tylko od wczoraj w tym dziś tez ostatni test... jutro robię ciążowy i kończę robić owu [emoji23]
Według mnie pik LH miałaś 15dc jak długie masz cykle? Ile trwa druga faza u ciebie? Jesteś przed terminem miesiączki czy już po?
 
Dziewczyny już chyba głupieje [emoji2957] 11 dc i test owulacyjny pozytywny ? Nigdy tak wcześnie nie miałam. Testy zazwyczaj zaczynam od 13dc ale dziś czułam kłucie jajnika i zrobiłam z ciekawości.
Dla mnie to taki "omałoco" pozytyw. Przynajmniej tak na zdjęciu wygląda, na żywo może inaczej. Ja zrobiłam przytulanki z mężem właśnie w dzień takiego prawie pozytywu i dzień później i jest z tego ciąża, więc przytulanki wskazane [emoji846]
 
Ojjj nie to ja jestem z tych "odmawiających" w naszym małżeństwie [emoji15][emoji85][emoji85][emoji85][emoji2368]

Dlaczego uważasz, że połowa Cię nie znosi? Ja tu widzę, że większość Ci kibicuje i trzyma kciuki za wyniki badań i starania [emoji4][emoji4][emoji4]
Kochana ja napisałam ogólnie o forum nie o typowo tym wątku.

Po prostu większość osób odbiera moje posty inaczej jak by atak wredność z mojej strony a tak nie jest. Niestety ja już nie mogę odpowiadać za to że ktoś inaczej rozumie co ja pisze niż bym chciała. Nie mam na to wpływu.
 
Aha czyli ciągle może i może i może. Duży plus bo nigdy ci nie odmówi [emoji85]

Ja mimo że mnie tu większą połowa z forum nie znosi to i tak lubię tu pisać doradzać wspierać[emoji4]
Nie znosi? Nie zauważyłam a wręcz mam odwrotne wrażenie [emoji846] że taka staraczka z ogromną wiedzą to skarb forumowy
 
Dziewczyny Już jestem . Mailem ogromne szczęście że trafiłam na dobrego lekarza czułam się jak w prywatnej klinice . Wyobraźcie sobie że pecherzyk ma 8,7 mm i jest pecherzyk zoltkowy .
Nie Wiem czy poprzedni lekarz się aż tak pomylił czy miał zły sprzęt . Czy to cud [emoji173]
Jest szansa na zdrowa ciążą Ale gwarancji nie daja. Modlę się zeby było dobrze
Cudownie! Ja mocno trzymam kciuki. Na kiedy Ci wypada termin? Ja jestem teraz 6+2 i się mega stresuje wizytą u gina
 
reklama
Do góry