reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Kochana zrób ciążowy... [emoji7][emoji7] Bo TEN Lh może wskazywać na to że się udało [emoji7]
Cześć to znowu ja z moimi testami... wykonałam właśnie przed chwila test.. 26dc przy średnio cyklach 31-34 dniowych, ostatni trwał 36 dni... może mi ktoś wytłumaczyć co tu się dzieje w tych testach lh? Ostatni wiadomo z dziś.. czy on jest pozytywny?
 
Ja przy takich cyklach jak Ty miałam cień w 26dc i to wieczorem [emoji7]
Nie bo zostawiam go na termin miesiączki [emoji1787] mam ostatni... ale czy w jutrzejszym dniu to 27dc by coś już mogło wyjść? Chyba poczekam do weekendu... jeszcze porobie owulacyjne jutro i pojutrze [emoji1] za dużo miałam rozczarować bielą
 
Ja przy takich cyklach jak Ty miałam cień w 26dc i to wieczorem [emoji7]
Chciałabym, ale się boje...
Jeszcze zobaczę jutro jaki będzie test owu.. najwyżej zrobię w piątek rano, ewentualnie w sobotę 🙏🙏 ehh poczytałam sobie trochę i dla większości pozytyw przed miesiączka to normalna sprawa a większość nie robi testów po piku i mam mieszane uczucia 🙈😂🥺
 
U mnie było inaczej. Jak byłam w ciąży to test LH był z prawie nie widoczny kreska. Dopiero w dniu miesiączki zaczął się robił ładny pozytyw. Nie ma chyba reguły Ale ja bym zrobiła ciążowy. Trzymam kciuki! [emoji7]
Chciałabym, ale się boje...
Jeszcze zobaczę jutro jaki będzie test owu.. najwyżej zrobię w piątek rano, ewentualnie w sobotę [emoji120][emoji120] ehh poczytałam sobie trochę i dla większości pozytyw przed miesiączka to normalna sprawa a większość nie robi testów po piku i mam mieszane uczucia [emoji85][emoji23][emoji3064]
 
Ja lucky rozumiem jest po cp i poronieniu wiec nie dziwne ze tak się boi. Nie porównujmy się kto ma gorzej i kto powinien się martwić a kto nie. Dla każdej z nas ciąża to stan na który czekamy i boimy się bardzo jak się uda.
Ja rozumiem się bać, ale panika nic nie pomoże, a wręcz spotęguje stres, który nie jest absolutnie wskazany w ciąży! Można się bać, jest to jak najbardziej zrozumiałe, ale po co biegać co chwilę na bete? Czy to jest kobiecie w ciąży potrzebne? Po co opierać się na kalkulatorach z neta? Przecież na tym etapie to ciążę monitoruje się u lekarza poprzez usg...takie kłucie się co chwilę nie jest zdrowe i może przysporzyć problemów
 
reklama
Do góry