reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja rozumiem się bać, ale panika nic nie pomoże, a wręcz spotęguje stres, który nie jest absolutnie wskazany w ciąży! Można się bać, jest to jak najbardziej zrozumiałe, ale po co biegać co chwilę na bete? Czy to jest kobiecie w ciąży potrzebne? Po co opierać się na kalkulatorach z neta? Przecież na tym etapie to ciążę monitoruje się u lekarza poprzez usg...takie kłucie się co chwilę nie jest zdrowe i może przysporzyć problemów
Kłucie nie jest niezdrowe i nie może przysporzyć problemów. Niby jakie? W ciąży ciagle nas kłują. Sprawdza przyrost bety bo martwi się czy znów nie straci tej ciąży. Dla mnie nie jest to nic nadzwyczaj dziwnego. Pewnie ze powinna wyluzować ale łatwo się mówi...
 
Chciałabym, ale się boje...
Jeszcze zobaczę jutro jaki będzie test owu.. najwyżej zrobię w piątek rano, ewentualnie w sobotę 🙏🙏 ehh poczytałam sobie trochę i dla większości pozytyw przed miesiączka to normalna sprawa a większość nie robi testów po piku i mam mieszane uczucia 🙈😂🥺
Pokaż ten test dzisiejszy 😉
 
reklama
Do góry