reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja widziałam też po chwili nie odrazu , to wyglądało tak jakbym widziała miejsce gdzie powinna pokazać się kreska 🤣 albo sobie wmawiam naprawdę już sama nie wiem dziwni mnie tylko to ze nigdy tak nie mialam Dzisiaj mam 34 dzien cyklu po poronieniu
Może wcale nie wmawiasz tylko coś tam majaczy . Ja bym robiła codziennie rano 😅 yyy wróć robię codziennie rano od poniedziałku haha ;)
 
reklama
Ja polecam ugotowane porządnej ogorkowej [emoji23][emoji23] maz z zdjęcia tych testów? A nie była jeszcze u lekarza żadnego na badaniach? WGL co kogo chodzisz? [emoji4]
Hej, dzisiaj 21dc (ostatni cykl trwał 33dni) właśnie staram się ogarnąć moje testy lh czy coś się dzieje, ale one chyba nie dla mnie... łykam mace, dwa dni jadłam morele suszone których już nie przełknę [emoji1787] A od dziś zajadam się ananasem może coś podziałają te czary mary... W lipcu minie rok jak się staram, chyba czas najwyższy wybrać się do specjalisty [emoji19]
 
Kurde... weź zrób jeszcze jutro... A dużo masz tych testów? [emoji16]
Ja widziałam też po chwili nie odrazu , to wyglądało tak jakbym widziała miejsce gdzie powinna pokazać się kreska [emoji1787] albo sobie wmawiam naprawdę już sama nie wiem dziwni mnie tylko to ze nigdy tak nie mialam Dzisiaj mam 34 dzien cyklu po poronieniu
 
Właśnie robiłam koło 22, od 18-19 nic nie piłam. Rok temu jak byłam u ginekologa to mnie nastraszył pcos, ale nie mam potwierdzenia tylko podejrzenie, a czemu pytasz? Wtedy tak testy wychodzą? Jestem w tym zielona... [emoji20]
Przy pcos mogą wychodzić cały czas (prawie) pozytywne. Nie mówię że tak musi być, wielu dziewczyna testy nie wychodzą wcale, a są całkowicie zdrowe, ale sprawdziłabym to dla pewności [emoji6]
 
reklama
Do góry