reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny :) może Wy mi doradzicie :) chciałabym zajść w ciążę najlepiej czerwiec- lipiec. Ostatnią miesiączke skapą miałam 8 maja. Jest mały haczyk. W marcu urodziłam dzidzie, karmię piersią. Biorę euthyrox 75 bo tak mi zostaly tabletki po ciąży. Czy mam jakąś szansę? Czy powinnam czekać na następny okres? Warto robić testy owu? A może w ogóle czekać rok aż do pracy pójdę. Boję się, że jak odłożę starania o 2 dzidzie to sie nie uda. 1 ciążę stracilam, w drugą zaszlam ok 8 lat po pierwszej dopiero, miałam problemy z miesiączkowaniem i tarczyca. Pozdrawiam!
Jeśli jesteś gotowa to próbuj. A co mówi gin? Wszystko w porządku? Urodziłaś sn czy CC? Jeśli CC to każdy poleca poczekać że staraniami minimum 6msc
 
Załóżmy, że z ciąża wszystko w porządku, ale któregoś dnia dostaje plamienia (1 trymestr) i lecę na sor. Zatrzymują mnie w szpitalu i co podają? Oprócz luteiny i duphastonu, bo to wiem... Ale myślałam, że nie podają nic więcej.
Na plamienia tylko to i magnez często w dużych ilościach.
 
Gratulacje dziewczyny którym się udało ❤❤❤
Ja jutro jadę na progesteron 😋😋A testować planuje w terminie @ lub po. Może któraś ze mną Będzie testować?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200525-063942_Flo.jpg
    Screenshot_20200525-063942_Flo.jpg
    60,9 KB · Wyświetleń: 78
Jeśli jesteś gotowa to próbuj. A co mówi gin? Wszystko w porządku? Urodziłaś sn czy CC? Jeśli CC to każdy poleca poczekać że staraniami minimum 6msc
Byłam u ginekologa tydzień temu i mówił, że macica jest już bardzo ładnie obkurczona i z jajnikami jest okej. Po szyciu wszystko się ok zagoiło. Ja ani on nic nie wspominaliśmy o następnej ciąży. Tylko lekarz proponował spirale lub tabletki. Rodziłam sn.
 
Byłam u ginekologa tydzień temu i mówił, że macica jest już bardzo ładnie obkurczona i z jajnikami jest okej. Po szyciu wszystko się ok zagoiło. Ja ani on nic nie wspominaliśmy o następnej ciąży. Tylko lekarz proponował spirale lub tabletki. Rodziłam sn.
Rozumiem. Jeśli tak i jesteś gotowa psychicznie to próbujcie. Nie wiecie czy uda się od razu czy nie.
 
reklama
Moja koleżanka 8 miesięcy starała się o ciążę. Zamówiła sobie segregator ciążowy od mamyginekolog i w tym samym cyklu zaszła :) więc mój segregator już do mnie jedzie [emoji23]
 
Do góry