reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jeśli mogę się wypowiedzieć to nie radzę być szczera w tej sytuacji. Nawet jeśli jesteś w ciąży to różnie może być. Mówię z własnego doświadczenia. Jeśli nie przedłużą Ci umowy a coś nie daj Boże stałoby się z Twoją ciążą to zostaniesz bez pracy.
A beta by pokazala? Mam na początku czerwca podpisac umowę w pracy a chce byc z nimi szczera
 
reklama
Wiem lecz moja praca nie jest mozliwa w ciąży ponkewaz pracuje w sklepie i na co dzien muszę dźwigać wiec wole zostać bez pracy niz poronic
 
Dziękuję, jest w porządku. Jestem na zwolnieniu do środy.
A Ty kiedy poroniłaś? Wróciłaś do starań już?
To bardzo szybko wracasz do pracy, ale każdy ma swój sposób na przeżycie tego. Ja poroniłam we wrześniu ubiegłego roku 9tc, siedziałam na zwolnieniu do końca października. Od stycznia mogliśmy zacząć starania ale wyniki nie były dobre i miałam problemy z @. Do tej pory ciąży brak niestety,a hormony niby już się unormowały. W piątek mam mieć wizytę u gin chyba że dostanę ten spóźniony okres to znowu będę czekać z 2 miesiące na wizytę. Przez tego corona wszędzie takie kosmiczne kolejki. Trzymam kciuki za ciebie żeby te 3miesiace szybciutko ci zleciały 🤗
 
Jakoś nie wyobrażam sobie siedzenia tyle czasu w domu i gapienia się w ścianę, wolę się czymś zająć i nie myśleć :)
Ja wiem że będę ponownie stymulowana lekami żeby zajść w ciążę bo naturalnej owulacji raczej nie dostanę.
Trzymam kciuki żeby u Ciebie się szybko udało:)
To bardzo szybko wracasz do pracy, ale każdy ma swój sposób na przeżycie tego. Ja poroniłam we wrześniu ubiegłego roku 9tc, siedziałam na zwolnieniu do końca października. Od stycznia mogliśmy zacząć starania ale wyniki nie były dobre i miałam problemy z @. Do tej pory ciąży brak niestety,a hormony niby już się unormowały. W piątek mam mieć wizytę u gin chyba że dostanę ten spóźniony okres to znowu będę czekać z 2 miesiące na wizytę. Przez tego corona wszędzie takie kosmiczne kolejki. Trzymam kciuki za ciebie żeby te 3miesiace szybciutko ci zleciały [emoji847]
 
Znacie moze jakiś sposób na skrócenie cyklu?
Zmieniłam ginekologa i na poprzedniej wizycie dał mi wykaz badań. Jednak większość z nich mam wykonać między 3-5 DC a u mnie ostatnie trzy cykle po biochemicznej w styczniu wydłużyły się do 50 dni. I jak tu się przebadać ? Już o staraniu nie wspomnę...[emoji85][emoji85]
 
Znacie moze jakiś sposób na skrócenie cyklu?
Zmieniłam ginekologa i na poprzedniej wizycie dał mi wykaz badań. Jednak większość z nich mam wykonać między 3-5 DC a u mnie ostatnie trzy cykle po biochemicznej w styczniu wydłużyły się do 50 dni. I jak tu się przebadać ? Już o staraniu nie wspomnę...[emoji85][emoji85]

Bez recepty to duże dawki wit C, sex, gorące kąpiele.
Czasem test ciążowy umie przywołać @. Kilku krotnie tak miałam.
Z leków na recepte to duphostan lub luteina.

Mam wyniki bety aż 3041.7. jak na 5+0 strasznie wysoka.
 
reklama
Bez recepty to duże dawki wit C, sex, gorące kąpiele.
Czasem test ciążowy umie przywołać @. Kilku krotnie tak miałam.
Z leków na recepte to duphostan lub luteina.

Mam wyniki bety aż 3041.7. jak na 5+0 strasznie wysoka.
Ja w 5+2 miałam ponad 5 tys
 
Do góry