reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej 😊 mam pytanie jeśli ostatnio poronilam to kiedy mam się spodziewać następnej miesiączki? Dzień miesiączki jest traktowany jako pierwszy dzień krwawienia poronnego?
Miałaś zabieg łyżeczkowania czy samoistnie?
U mnie zabieg łyżeczkowania 20 grudnia, później 2-3 tyg oczyszczanie i krwawienie i 20 stycznia pierwszy dzień miesiączki po zabiegu.
 
reklama
Dziewczyny to mój pierwszy cykl z testami owu, czy to juz pozytyw? Jestem w 16dc. Akurat siedzę w pracy i wrócę rano, przytulanki były dziś o 17, test wykonany przed chwilą czyli o 23, myślicie żeby poprawić seksy rano czy zrobić test np jeszcze kolo 15 bo wtedy odeśpie nocke i wtedy przytulanki ?
Wg mnie wynik testu jest negatywny. Druga kreska jest bledsza od kontrolnej, a żeby był pozytyw musi być tak samo ciemna lub bardziej od kontrolnej. Myślę, że powinnaś zrobić jutro kolejny test. Jeśli chodzi o seks to może i rano i po odespaniu nocki. Twoja decyzja.
 
Dziewczyny to mój pierwszy cykl z testami owu, czy to juz pozytyw? Jestem w 16dc. Akurat siedzę w pracy i wrócę rano, przytulanki były dziś o 17, test wykonany przed chwilą czyli o 23, myślicie żeby poprawić seksy rano czy zrobić test np jeszcze kolo 15 bo wtedy odeśpie nocke i wtedy przytulanki ?
Test jest negatywny. Jak ta jasna kreska bedzie taka jak ta druga albo ciemniejsza wtrdy bedzie pozytyw i owulacja nastapi miedzy 24 a 48h
 
Ja i wiele wiele innych 😊 jestem calyczas w kontakcie z jedna dziewczyna nawet i piszemy sobie. Wlasnie poznalysmy sie w ten sposob ze pytalam czy ktoras zaszla od razu po biochemicznej 😅 ona teraz 18 tydzien ja zaraz zaczynam 11. O nawet tutaj na forum od nas z grudniowych odeszla jakis czas temu dziewczyna i pisalam do niej zeby sie nie zalamywala i starala od razu bo bardzo wiele dziewczyn od razu zachodzi i wyobraz sobie ze po miesiacu napisala do mnie ze mialam racje i zaszla od razu 😅 slyszalam wiele opini ze po biochemicznej organizm jest nastawiony na ciaze...jak widac w wielu przypadkach sie sprawdzilo 🤗 powodzonka i jak juz bedziesz cos wiedziec oznacz mnie koniecznie ❤
No brzmi to pięknie ❤ fajnie by było. A ta dziewczyna która była na grudniowych straciła i już jest w ciąży? Bo ja właśnie też byłam na grudniowych . Jak się uda to Cię oznacze😊
Mi lekarz niby kazał czekać 3 mieiace Ale nie miałam zabiegu więc w sumie nie wiem po co .
 
No brzmi to pięknie ❤ fajnie by było. A ta dziewczyna która była na grudniowych straciła i już jest w ciąży? Bo ja właśnie też byłam na grudniowych . Jak się uda to Cię oznacze😊
Mi lekarz niby kazał czekać 3 mieiace Ale nie miałam zabiegu więc w sumie nie wiem po co .
To dziwne że kazał czekać. Dziewczyny po samoistnym próbowały od razu.
Powodzenia w staraniach :)
 
Hej ,
Ostatni okres 8.04 , przytulanki co drugi dzień przez cały cykl. Okres spóźnia się tydzień , 3 testy wskazywały blada kreskę podobna do tej na załączniku 3 dni temu . Kilka innych negatywnych . Jutro wizyta u ginekologa . Staramy się z mężem od 3 lat, jedno poronienie półtora roku temu.
 

Załączniki

  • 944A86F6-838D-4B70-AFEA-19E740DCD366.jpeg
    944A86F6-838D-4B70-AFEA-19E740DCD366.jpeg
    111,7 KB · Wyświetleń: 96
  • 711267E3-9C55-4B3E-976C-BC1307AE6F46.jpeg
    711267E3-9C55-4B3E-976C-BC1307AE6F46.jpeg
    45,1 KB · Wyświetleń: 97
Hej ,
Ostatni okres 8.04 , przytulanki co drugi dzień przez cały cykl. Okres spóźnia się tydzień , 3 testy wskazywały blada kreskę podobna do tej na załączniku 3 dni temu . Kilka innych negatywnych . Jutro wizyta u ginekologa . Staramy się z mężem od 3 lat, jedno poronienie półtora roku temu.
A beta?
 
reklama
Do góry