reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja też śpię całkiem nago [emoji4] tak się przyzwyczaiłam do tego, że jak mam okres to nie mogę zasnąć, bo mi majtki przeszkadzają hahha [emoji28]

EDIT: gdzieś wyczytałam, że wkładki i tampony nasączane są chemią i nie są w żaden sposób sprawdzane... Dlatego staram się nie nosić niczego.
Ja mam podobnie, nic mi tak w @ nie przeszkadza jak konieczność spania w majtkach. Mój mąż jak widzi, że śpię w majtkach, od razu wie, że @ przylazła😂
Nigdy nie używałam wkładek na co dzień, tylko sporadycznie. Śpię nago albo w koszulce nocnej. Infekcje? Nawet nie potrafię powiedzieć, czy miałam kiedykolwiek🤷‍♀️
 
Spokojnie 😊 a ile jeszcze do okresu?
Tak naprawdę ciężko mi stwierdzić bo pierwszy dzień krwawienia był 25.04 zazwyczaj miałam cykle 30 /31 dni zobaczymy jak teraz będzie .
Jeśli dobrze mi się zdaje to miałam owulacje wczoraj bo od kilku dni miałam taaak dużo sluzu jak nigdy naprawdę! Aż sama się zdziwiłam że takie ilości są WGL możliwe.
 
Cześć dziewczyny!
Ja dziś 3 dzień spóźnienia miesiączki i powiem szczerze ze kompletnie w szoku bo bez planowania i pilnowania w tym cyklu, na teście widzę to.. (robiony k.19) rozumiem ze mogę wsteonie się cieszyć? czy tylko ja widzę tego bladziocha🙄🤔🤷🏻‍♀️😂
 

Załączniki

  • D2D5DBFF-E3EF-49B8-8E4D-DBB6F4294787.jpeg
    D2D5DBFF-E3EF-49B8-8E4D-DBB6F4294787.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 133
reklama
Cześć dziewczyny!
Ja dziś 3 dzień spóźnienia miesiączki i powiem szczerze ze kompletnie w szoku bo bez planowania i pilnowania w tym cyklu, na teście widzę to.. (robiony k.19) rozumiem ze mogę wsteonie się cieszyć? czy tylko ja widzę tego bladziocha🙄🤔🤷🏻‍♀️😂

Piękna kreseczka !! wcale nie blada, super! Gratuluje ;)
 
Do góry