reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Cześć dziewczyny!
Ja dziś 3 dzień spóźnienia miesiączki i powiem szczerze ze kompletnie w szoku bo bez planowania i pilnowania w tym cyklu, na teście widzę to.. (robiony k.19) rozumiem ze mogę wsteonie się cieszyć? czy tylko ja widzę tego bladziocha🙄🤔🤷🏻‍♀️😂
Zaden bladzioch! Wielkie gratulacje kochana
 
A z tymi laboratoriami teraz to masakra na wynik homocysteiny czekałam 7 dni. Normalnie było 2 dni. Do poniedziałku zostały mi testy do zrobienia. Jakas taka spokojna jestem. A powiedzcie mi takie bóle dosyć mocne czasami jak na miesiączkę to normalne przy wczesnej ciąży? Przeszłam 5 ciąż i nigdy tak nie miałam
Teoretycznie normalne, ale nie powinny trwać zbyt długo, nie powinnaś mieć takiego odczucia niepokoju, że coś jest nie tak, nie powinno być plamień, bo wtedy do lekarza od razu. Weź no spę, nie ma co się męczyć. Ja miałam takie silne bóle 12 dpo. Później w I trymestrze zdarzyły mi się ze 2 razy ćmienia w podbrzuszu jak na @, ale delikatne :) Zdecydowanie najsilniejsze były te 12 dpo, ale wtedy @ powinnam mieć za 6 dni dopiero (owu miałam wcześniej po Castagnusie w tym cyklu). Byłam przekonana, że to na @, skręcałam się z bólu, miałam skurcze w macicy takie ustępujące i uderzające na nowo a dodatkowo naprzemienne bóle jajników. Następnego dnia o 21:00 test pozytywny, mocna kreska, jeszcze następnego dnia betaHCG 348 :) Także silne bóle przed terminem @ nie zawsze muszą zwiastować @ i nie ma co się załamywać tak jak oczywiście załamałam się wtedy ja, bo i jeszcze cycki mi oklapły i przestały boleć 😂
 
Ostatnia edycja:
A jest tu jakas dziewczyna która zaszła odrazu po poronieniu? Zaczynam się znowu nakręcac 🤦‍♀️
Ja i wiele wiele innych 😊 jestem calyczas w kontakcie z jedna dziewczyna nawet i piszemy sobie. Wlasnie poznalysmy sie w ten sposob ze pytalam czy ktoras zaszla od razu po biochemicznej 😅 ona teraz 18 tydzien ja zaraz zaczynam 11. O nawet tutaj na forum od nas z grudniowych odeszla jakis czas temu dziewczyna i pisalam do niej zeby sie nie zalamywala i starala od razu bo bardzo wiele dziewczyn od razu zachodzi i wyobraz sobie ze po miesiacu napisala do mnie ze mialam racje i zaszla od razu 😅 slyszalam wiele opini ze po biochemicznej organizm jest nastawiony na ciaze...jak widac w wielu przypadkach sie sprawdzilo 🤗 powodzonka i jak juz bedziesz cos wiedziec oznacz mnie koniecznie ❤
 
Cześć dziewczyny!
Ja dziś 3 dzień spóźnienia miesiączki i powiem szczerze ze kompletnie w szoku bo bez planowania i pilnowania w tym cyklu, na teście widzę to.. (robiony k.19) rozumiem ze mogę wsteonie się cieszyć? czy tylko ja widzę tego bladziocha🙄🤔🤷🏻‍♀️😂

No to już wcale nie taki bladzioch!! Myślę, ze można powoli gratulować! 🥳 powtórz koniecznie jutro z porannego moczu - może być już ładna kreseczka 😁
 
Teoretycznie normalne, ale nie powinny trwać zbyt długo, nie powinnaś mieć takiego odczucia niepokoju, że coś jest nie tak, nie powinno być plamień, bo wtedy do lekarza od razu. Weź no spę, nie ma co się męczyć. Ja miałam takie silne bóle 12 dpo. Później w I trymestrze zdarzyły mi się ze 2 razy ćmienia w podbrzuszu jak na @, ale delikatne :) Zdecydowanie najsilniejsze były te 12 dpo, ale wtedy @ powinnam mieć za 6 dni dopiero (owu miałam wcześniej po Castagnusie w tym cyklu). Byłam przekonana, że to na @, skręcałam się z bólu, miałam skurcze w macicy takie ustępujące i uderzające na nowo a dodatkowo naprzemienne bóle jajników. Następnego dnia o 21:00 test pozytywny, mocna kreska, jeszcze następnego dnia betaHCG 348 :) Także silne bóle przed terminem @ nie zawsze muszą zwiastować @ i nie ma co się załamywać tak jak oczywiście załamałam się wtedy ja, bo i jeszcze cycki mi oklapły i przestały boleć 😂
W sumie to już po terminie jestem 2 dzień. Do lekarza muszę iść jak najszybciej po heparyne. Takie mam zalecenia. Acard już leci z 5 miesięcy. Jestem pełna optymizmu 😁. Tak mnie co i raz mdli na chwilkę jakoś tak dziwnie. Jak jutro będę miała takie bóle to wezmę nospe. Nawet jakby tym razem nie wyszło to nic się nie stanie, nauczyłam się trochę cierpliwości po przeżyciach związanych z ciążą, także cierpliwie czekam. A wiecie że przy 5 ciążach w jakich bylam, to były strzały w 10... Dosłownie za każdym razem się udawało, i jeżeli teraz też się uda to będzie dziwne wręcz... A mąż był równe dwa tygodnie temu na 2 dni i odbył się 1 pełen stosunek. Naprawdę nie czaruje. Mój lekarz nawet mówi że nie zna drugiej takiej pary żeby tak za każdym razem wychodziło 🤭 dlatego może jestem spokojna i taka pewna że tym razem też się udało i się nie przejmuje tym negatywnym testem. No zobaczymy. Dobrej nocki 😘
 
reklama
Dziewczyny to mój pierwszy cykl z testami owu, czy to juz pozytyw? Jestem w 16dc. Akurat siedzę w pracy i wrócę rano, przytulanki były dziś o 17, test wykonany przed chwilą czyli o 23, myślicie żeby poprawić seksy rano czy zrobić test np jeszcze kolo 15 bo wtedy odeśpie nocke i wtedy przytulanki ?
 

Załączniki

  • 20200515_232644.jpg
    20200515_232644.jpg
    906 KB · Wyświetleń: 66
Do góry