reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej dziewczyny do mnie dzis przyszła @ i troche się zalamalam, bo mialam nadzieje ze po progestonie w koncu coś zaskoczy. Czy ktorejs z Was progesteron(duphaston,luteina) pomógł zajść w ciążę?w tym cyklu mam mieć pierwszy raz monitoring ale nie wiem czy on bedzie miarodajny bo mam przyjść w 13dc A progeston mam brać od 10-23dc...
Ja jestem już 9 miesiecy na duphastonie i z przerwami na CLO i nadal cały czas tylko się staramy ale może w tym cyklu się uda monitoring mam 12 dc czyli czekam do piątku i zobaczymy 🤔
 
reklama
Najczęściej 30-31 dniowe. W marcu owulacje mam mieć 14-stego..🤔 11 marca jestem umówiona na monitoring...zobaczymy chociaż ja już nie liczę na to że zajdę naturalnie. Moj ma obniżone parametry 😓
Mój mąż też miał obniżone, i wyobraź sobie że 2tygodnie po odebraniu wyników seminogramu zaszłam w ciążę, aż nie mogłam w to uwierzyć... wszystko się może zdarzyć 🤗
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem już 9 miesiecy na duphastonie i z przerwami na CLO i nadal cały czas tylko się staramy ale może w tym cyklu się uda monitoring mam 12 dc czyli czekam do piątku i zobaczymy 🤔
Kurczę to nie pocieszylas..ale trzeba być dobrej myśli i wierzyć że w koncu się uda😊 a jak bierzesz duphaston od którego dnia?ja narazie nie dostalam CLO bo mam za wysokie cisnienie, ale czas mnie goni bo w tym roku 36lat. To trzymam kciuki żeby się udalo i daj znać jak po monitoringu😊
 
Mój mąż też miał obniżone, i wyobraź sobie że 2tygodnie po odebraniu wyników seminogramu zaszłam w ciążę, aż nie mogłam w to uwierzyć... wszystko się może zdarzyć 🤗
Ja wiem, że wszystko może się zdarzyć..ale mam wrażenie ze to są pojedyncze przypadki ciąż naturalnych...i że takie cuda się zdarzają wszystkim wokół tylko nie mi 😓 ahhh...dzisiaj mam mega negatywne nastawienia przez ten 1dc.. dobrze że to chwilowe nastawienie 😢
 
W końcu każdej z nas się uda i stanie się szczęśliwą mamą. 😊💕 Mi czas dłuży się strasznie, jak nigdy. Jestem dopiero 5 dni po owulacji a już chciała bym zrobić test, a niestety trzeba cierpliwie czekać do 10 marca. Na razie nie widzę u siebie żadnych zmian, ale może być jeszcze zbyt wcześnie. Mam 30 lat i to nasze pierwsze starania o pierwsze dziecko. W głowie siedzi mi myśl, że nic z tego nie wyszło. Po prostu nie chce się za bardzo nastawiać.
A wy w jakim wieku jesteście kobitki?
Ja żałuję bardzo że czekaliśmy z tym tak długo. Ciągle było coś, a to praca, a to remont, a to cytomegalia, problemy z tarczyca i tak w kółko.

To masz jeszcze czas, ja mam 37 lat, ale staramy się o drugie.
Mam podobnie, 19 dc i już nie mogę się doczekać testowania :).
 
Kurczę to nie pocieszylas..ale trzeba być dobrej myśli i wierzyć że w koncu się uda😊 a jak bierzesz duphaston od którego dnia?ja narazie nie dostalam CLO bo mam za wysokie cisnienie, ale czas mnie goni bo w tym roku 36lat. To trzymam kciuki żeby się udalo i daj znać jak po monitoringu😊
Pewnie że trzeba być dobrej myśli 😊 i każdy organizm jest inny.Duphaston biorę od 18 dc przez 10 dni po jednej tabletce ale był czas że brałam 2x1 ja w tym roku 35 lat 😊😊
 
reklama
Do góry