reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Aha bo ja właśnie brałam i się starałam Ale lekarz powiedział że to jest przeciwskazanie ... no to fajnie 😤
Myślę, że nie ma się co stresować. Przeciwwskazania są, ale wcale nie musi to zaszkodzić. Ja sama zastanawiam się, czy jednak mimo wszystko się nie starać. Bardziej obawiam się grypy niż antybiotyku, ale jeśli do owu mi przejdzie to pewnie zaryzykuję😉
 
Ja z Twojego rocznika [emoji846] drugi cykl starań o drugie dziecko. Z pierwszym wyszło od razu po ślubie. 9 miesięcy i jeden dzień po ślubie urodził się nasz synek [emoji3590] teraz mam jakieś paranoję ( bo wiekszoac moich przyjaciółek ma problem) że nie będzie łatwo
Ja jestem trochę rozdarta. Jedna przyjaciółka starala się 4 lata o dziecko. A druga z mojego roku zaszła w ciążę od razu 😊 czasami może nie wychodzi przez nadmierne myślenie, planowanie wszystkiego od a do z. U nas już nawet pokój dla dziecka pomalowany na szaro miętowo i czeka na swojego mieszkańca. W sumie niedawno skończyliśmy remont i chciałam od razu go przygotować 😁 stwierdziłam że jak będzie syn to dodam niebieskie dodatki, jak córka to różowe 😍
Na razie mam złe myśli że nic nie wyszło. A już nawet obliczalam dzień porodu 🤦🏽 a ty odkąd starasz się o drugie dziecko?
 
A ja jeszcze 2h w robocie muszę wysiedzieć..
Jak długie masz cykle? Ja też mam 1dc więc może marzec będzie nasz ❤
Najczęściej 30-31 dniowe. W marcu owulacje mam mieć 14-stego..🤔 11 marca jestem umówiona na monitoring...zobaczymy chociaż ja już nie liczę na to że zajdę naturalnie. Moj ma obniżone parametry 😓
 
Ja jestem trochę rozdarta. Jedna przyjaciółka starala się 4 lata o dziecko. A druga z mojego roku zaszła w ciążę od razu [emoji4] czasami może nie wychodzi przez nadmierne myślenie, planowanie wszystkiego od a do z. U nas już nawet pokój dla dziecka pomalowany na szaro miętowo i czeka na swojego mieszkańca. W sumie niedawno skończyliśmy remont i chciałam od razu go przygotować [emoji16] stwierdziłam że jak będzie syn to dodam niebieskie dodatki, jak córka to różowe [emoji7]
Na razie mam złe myśli że nic nie wyszło. A już nawet obliczalam dzień porodu [emoji1748] a ty odkąd starasz się o drugie dziecko?
Aktywnie dopiero drugi cykl, więc wszystko przede mną [emoji6] [emoji846] a zegar biologiczny zaczął mi tykać w sierpniu[emoji6] po prostu nagle zapragnęłam z całą mocą drugiego dziecka. Wcześniej o tym w ogóle nie myślałam.

Życzę Ci w takim razie żeby szybciutko ktoś się do tego pokoju wprowadził [emoji846] ile dni po owu jestes?
 
Najczęściej 30-31 dniowe. W marcu owulacje mam mieć 14-stego..🤔 11 marca jestem umówiona na monitoring...zobaczymy chociaż ja już nie liczę na to że zajdę naturalnie. Moj ma obniżone parametry 😓
Kochana, zobaczysz że wszystko się uda, nawet nie będziesz się spodziewać kiedy ❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny mogę się tu dopisać?
To mój 12 cykl. Już czwarty na pregnylu. Pregnyl brałam w poprzedni czwartek rano. Więc dzisiaj 9 dzień po pregnylu i być może po owu.

5 dni temu robiłam test i miałam cień cienia jeszcze pozostałości po pregnylu. Robiłam bo chciałam sprawdzić czy jeszcze jest Pregnyl w organizmie. To był zwykły test.

Wczoraj rano zrobiłam test super czuły pink i test negatywny. Dzisiaj super czuły pink i bardzo wyraźny cień kreski.

A teraz zrobiłam ten sam test co go robiłam 5 dni temu i dziś nie pokazał cienia po pregnylu tak jak wtedy, no i jest negatywny. Coś tu chyba nie gra.... Biorę od owulacji 3x1 duphaston bo walczę z krótka faza lutealna. Pregnyl brałam w 18 dc bo dopiero ladny pęcherzyk był. A dziś 27 dzień cyklu.
Bo i dzisiaj delikatnie plamie różowym sluzem., boli mnie brzuch, plecy, kręgosłup.
Oszaleć idzie :(
 
Do góry