reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Cześć Dziewczyny :)
Oj jak długo mnie u Was nie było...ale już jestem i zabieram się za czytanie zaległości;-)
 
reklama
Hej dziewuszki, witam też z kawką z pracy
Chyba łapie jakiegoś doła..dziś 14dc, test w 11dc był negatywny(bardzo słaba kreska) a potem już w ogóle kreski nie było..więc albo tak jak przypuszczałam przez chorobę nie będzie owulacji, albo była wcześniej i przegapiłam :-:)-( kolejny miesiąc w dooopę :-:)no: buhuuuuu


avensis też miałam testować 26.01
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny! :happy2: dopiero teraz się wygrzebałam z łóżka. Wczoraj miałam kryzys całkowity :dry:, ale pogadałam z Misiakiem i jutro kupimy test w razie "w" - zobaczymy! Postanowiliśmy też zrobić te badanie nasienia. Tam gdzie ja się leczę koszt 200 zł plus dojazd ... trochę za dużo, bo przez stymulację się wypompowaliśmy z kasy i szukałam dalej, bliżej. Robią badania bliżej ale znów w 1 placówce 220 zł :shocked2::shocked2: a druga, tańsza ale kolejki :shocked2: ... Termin mamy na 12 lutego :shocked2: ale za to koszt 80 zł ...

W poniedziałek składam papierki do pracy. Tam gdzie pracuje mój G, będą przyjmować na przedmontaż. Mam nadzieję,że będą też chcieli babki. Bo tam kilka robi, ale większość facetów. Spróbować można. Dzwoniłam do tego kierownika ale nie odbiera :dry: wypełnię formularz i najlepiej niech mu G osobiście zaniesie, bo się z nim zna.:happy2:
 
Dzień Dobry, :tak:

Ale tu wczoraj naskrobałyście:tak: ale już nadrobiłam.

Ja dzisiaj czuję się fatalnie, całą noc wymiotowałam, jakiś wirus chyba.:tak: Teraz jest troszkę lepiej, mam nadzieję że mi przejdzie szybko.

No więc moje testowanko wypada 6-7 luty. Mam nadzieje że już ostatnie:tak: przynajmniej na okres 9 m-c
 
mam 28 -dniowe, jeszcze dziś od rana siedzę i zadręczam się myślami że jakbym nie poroniła w listopadzie to teraz pewnie bym szła do lekarza na połówkowe...:no::no:

butterfly powodzenia, a czemu zmieniasz pracę (może nie doczytałam twoich wcześniejszych postów)

góralko oby to nie była jelitówka, zdrówka!
 
Ostatnia edycja:
Termin testowania:
avensis: 26.01.2013r.
nula: 26.01.2013r.
koriander: 26.01.2013r.
annie: 27/28.01.2013r.
góralka: 6/7.02.2013r.
Która się jeszcze dopisuje?:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
koriander nie martw się, ja jakbym nie poroniła to pewnie już bym wracała do domu z dzieckiem :-(

takie myślenie jest najgorsze, wiem, trzeba się przed nim bronić ale jak się zołza z rana zalęgnie w głowie to taki właśnie dzień doopny jak dziś się z tego robi :baffled: Będziemy miały zdrowe piękne dzieciaczki w odpowiednim czasie to pewne..ja się tylko chyba nie nadaje do starań :dry:
 
reklama
Koniec dołowania się! Nie wiem czemu i komu takie gdybanie i wracanie do smutnej przeszłości ma służyć? Bo na pewno nie Wam i nam, też, nie:no:
 
Do góry