reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

A tak wyglada moj test 20130110_215252.jpg
 
reklama
U mnie dzisiaj 16 dc ale u mnie owu to tak zawsze miedzy 16-20 dc w tamtym mieiacu ovufriend zaznaczylo mi owulacje w 18 dc a pozytywne mialam 16 i 17 dc . A ten wydaje mi sie negatywny
 
Marcia my zdaje się idziemy łeb w łeb :) oby szczęśliwie się dla nas skończyło. Ja dzisiaj chyba coś naciagnelam w czasie świecy bo mnie w krzyżu łupie :D
 
annie może za wysoko nogi trzymałaś :-D my też dzisiaj mieliśmy kolejne staranka i świeca też była :-) mam nadzieję, że coś mi wyjdzie z tego testu jutro no i oczywiście, że @ nie przyjdzie 26 stycznia ale do tego czasu jeszcze baaardzo daleko... a w ogóle to dzisiaj wieczorem miałam jakiś dziwny śluz bo nie był przezroczysty tylko biały taki

ja zmykam spać już także wszystkim życzę samych pięknych snów :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry