reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Nie zmieniam pracy. Obecnie siedzę na L4, byłam na stażu z UP ale tam miałam przeboje z organizatorką i po 3 miesiącach siadłam psychicznie i poszłam na zwolnienie. Niestety po 2 tygodniach chorobowego ta wredna zołza zerwała ze mną umowę stażową i zabrali mi stypendium. A,że sprawę zgłaszałam jak jestem tam traktowana i nikt z Urzędu nie reagował napisałam odwołanie do Wojewody Wielkopolskiego i mam nadzieję,że zwrócą mi stypendium - bo jest przepis który mówi,że mogę chorować 90 dni i należy mi się dalsze stypendium. Teraz czekam na odpowiedź w tej sprawie - ale tam odchodziły takie cyrki,że opisywania by nie starczyło! a z tą pracą to też nie wiadomo - może się uda. Wszystko zależy od tego czy będą chcieli tu babki czy mężczyzn. Ale stawiam na to drugie. Ta firma ma tu filię i 10 km dalej, składałam dokumenty do drugiej filii bo tam przyjmują większość kobiet bo tam jest lżejsza praca ale na razie zero odzewu, tu z kolei są cięższe prace i wolą mężczyzn - zobaczymy :) spróbować można. Nikt w ryja nie da :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewczynki :) to prawda trzeba pozytywnie myśleć i mieć dobre nastawienie bo inaczej nic z tego nie będzie :) ja się staram nie załamywać bo choć testy owu wychodzą negatywnie to się mimo wszystko staramy i zobaczymy co będzie :) mnie też możecie dopisać do listy... jeśli ten cykl też będę mieć 28-dniowy to moje testowanko wypada 26 stycznia. Oby tylko wcześniej nie przyszła @.

A ja właśnie dostałam dzisiaj sms-a z zaproszeniem na spotkanie w sprawie pracy na poniedziałek :-) bardzo się cieszę bo wysyłam te cv i nikt się nie odzywa... także dzień zaczął mi się od dobrych wiadomości :tak:

a zmieniając troszkę temat to znowu dzisiaj czuję podbrzusze... ciekawe co z tą owulką się dzieje... jeśli mi się w tym cyklu nie uda to od przyszłego chyba zacznę mierzyć tempkę i obserwować bardziej śluz... będę robić kalendarzyk o!
 
butterku myślałam o tobie wczoraj czy dzisiaj u nas napiszesz :) Mam nadzieję że się uda z pracą i wszystkie problemy się wyjaśnią.
 
hej dziewczynki, ja juz wstalam hehe"juz" iiii kuzwa tam nie moge czuc papierosow ze szok , moja mamusia pali i kazalam jej natychmiast isc z tym do okna ... :/ ale z rana nastawienie co:) mam takiego lenia w tylku ze nie chce mi sie nawet herbaty robic no ale jestem zmuszona:) dziewczynki, spojrzcie na mnie ... ja kuzwa pol roku... prosilam Boga zeby juz minelo... bo nie moglam sie za Chiny ludowe starac po CC az w koncu nadszedl czas i sie udalo ... choc balam sie ze chec poczecia dziecka mi to utrudni bo psychika mi to zablokuje... dlatego dziewczynki cycki do gory dacie rade a ja razem z wami... wiem ze czlowiek wymiekka ale uwierzcie mi ze ja jak slyszalam od moimch kolezanek non stop " jestem w ciazy" a ja odliczalam miesiecznice od odejscia Michasia i liczylam dni w ktorych bede mogla zaczac sie starac to przeplakiwalam cale noce ale wierzylam ze uda sie i zajde w ciaze ...wy tez musicie tak myslec i w to wierzyc ... a wiara czyni cuda ... caly czas bede z wami :* moje dziewczynki:)
 
Ja właśnie od tego cyklu mierzę sumiennie tempke, robię testy owu i piję wiesiołka na poprawę śluzu. Jak się nie uda to już nie wiem:-)

nula- gratulacje, i trzymam kciuki


marka - wiem że trzeba myśleć pozytywnie, ale czasem człowiek ma doła jak wszędzie słyszy o ciążach. Wczoraj się dowiedziałam że kolejna nasza znajoma w ciąży, 4 miesiąc:tak: No więc dość tego biadolenia, mam nadzieję że w lutym się tu pochwalę pozytywnym teściorem.
 
Ostatnia edycja:
annie. napiszę, napiszę :tak: wczoraj miałam kryzysowy dzień, ale dziś mi troszkę lepiej :tak: no i bardzo potrzebuję obecności i wsparcia mojego Misiaka bo czuje się chwilami beznadziejna :-(. Dobrze by było pójść do pracy i oderwać się od myśli, bo siedzenie w domu już mi wyraźnie szkodzi :sorry2:

nula powodzenia na rozmowie w sprawie pracy.

A ja tak myślę,może to ja sama się zablokowałam psychicznie, bo panicznie boje się kolejnego poronienia i teraz załamałam się kosztami stymulacji ... A mój brak pracy i zabrane stypendium i uganianie się z tymi debilami wcale nie pomogły
 
Ostatnia edycja:
butterfly - kochana nie jesteś beznadziejna, i może rzeczywiście musisz zmienić otoczenie by przestać myśleć o jednym.:tak: Ważne właśnie by mieć wsparcie w najbliższej osobie. :tak:
 
Termin testowania:
avensis: 26.01.2013r.
nula: 26.01.2013r.
annie: 27/28.01.2013r.
góralka: 6/7.02.2013r.
Która się jeszcze dopisuje?:-)
 
A ja się od rana martwie jak to będzie bo wychodzi na to że 12-13 powinnam mieć owulkę a Łukasz dzisiaj idzie porządzić z chłopakami po pracy na urodziny jutro rodzinka wpada na impreze do nas i boje się że nic z naszego fiku-miku nie będzie bo wiadomo w jakim stanie stary wróci do domu... :-)
 
reklama
marka dobrze piszesz, polać jej :-) *soczku. Fajnie że niektóre z was rozumieją o co chodzi, przynajmniej nie czuję się sama, a każdy może mieć przecież gorszy dzień..nic na to nie poradzę. A kiedy masz wizytę?

nula to testujemy razem :tak: powodzenia na rozmowie, jak cię zaprosili to już połowa sukcesu!!

butterfly wiem co czujesz ja zanim znalazłam prace łaziłam po ścianach, zwłaszcza że przesiedziałam 1,5 roku w domu z dzieckiem.. oby ci sie ułożyło!
 
Do góry