reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Czesc kobietki!

karola jak tam zdrowko? Mam nadzieje ze czujesz sie juz lepiej.
Tak sobie przegladalam zdjecia i zobaczcie jak moje dziecko uroslo
krystian jak mial 10 dni i 10 tygodni
image.jpgimage.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 53
  • image.jpg
    image.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 67
reklama
kasieczek a do szpitala nie brałaś biustonosza?

ja myślałam kupić przed porodem po to właśnie by je zabrać do szpitala i nosić pod koszulą, raz, że cycuchy duże i bez stanika będą mi ciążyć, dwa, że do biustonosza mogę sobie włożyć wkładkę laktacyjną żeby sobie koszulki nie pobrudzić mlekiem.



kuźwa, coś mi ta Gentamecyna na te zatoki nie pomaga... nic nie jest lepiej... wrrr, łeb mi pęka, nos boli, w dodatku pojawił się kaszel bo katar mi spływa i ten kaszel stresuje mnie najbardziej bo czytałam, że kaszel może powodować przedwczesne skurcze :-(
 
Marciu zadowolona jestes z hustawki?? Sliczny Krystianek no i roznica ogromna :)

Karola bralan stanik juz nie pamietam ktory, cyce wywalilo mi po kilku dniach - po cc laktacja sie troche pozniej rozkreca. No a po nawale melony na 102. Potem gdy laktacja sie stabilizuje cyce ciut sie zmniejszaja ale nie za wiele przynajmniej w moim przypadku! Zdrowka zycze! Kurde Ty jyz przy finishu, pamietam to podniecenie :)
 
To się odezwę i pochwale:) Nasz synuś jest nadal synusiem, waży 600g i jest idealnie proporcjonalny na swój wiek :) Wizytę mieliśmy w poniedziałek więc to było 22t i 3d :)



Buziaki dla wszystkich mamusiek i dzieciaczków :***********************
 
Emalia super zdjecia, ciesze sie ze u ciebie wszystko ok i gratuluje synusia :-)

kasia jestem zadowolona z hustawki maly chetnie w niej siedzi jedyny jej minus to to ze jest duza i nie mozna jej nosic ze soba np do kuchni itd tzn mozna tylko ze jest duza i nieporeczna.

nie pamietam czy juz wam pisalam u Krystiana wyszly bakterie i leukocyty w moczu i mamy bactrim na 10 dni a potem powtorka moczu
 
Hej Dziewczyny!!! Ale tu cichutko... :)

Emalia, śliczne dzieciątko !!!!

Ja rozpoczęłam procedurę wyjaśniania moich różnych dolegliwości ciążowych, które nie minęły. Lekarze zalecili po porodzie dokładny wgląd w stan zdrowia no i latam sobie po lekarzach. Narazie najgorsze mam duszności i uciski w klatce piersiowej, z którymi borykam się od 7 miesiąca, czyli odkąd leżałam. Miało niby być od ucisku na przeponę - nie było. Miało minąć po ciąży - nie minęło. Dziś odebrałam wyniki a w piątek idę do lekarza. nieco mnie zaskoczyło bo mam kurcze wysoki cholesterol, trójglicerydy i lekko podwyższone D-dimery zakrzepowe :baffled: Oby to była pierdółka....
Czekam też na wynik RTG kręgosłupa bo w ciąży nie mogli mi zrobić.
Noi tyle. Ciekawe skąd u mnie, takiego szczuplaczka na diecie cukrzycowej - taki poziom cholesterolu? Może to w ciąży takie wyniki?

Pozdrawiam Was!!!!
 
dziś byłam na wizycie ale takiej bez usg, trochę jestem rozczarowana bo stówka poszła a nie zobaczyłam Małej, nie wiem ile waży, nie znam jej dokładnych wymiarów, Gin tylko zbadał mnie "ręcznie", wszystko ok, szyjka zamknięta, na poród się nie zanosi :tak: kolejna wizyta już z usg za 2 tygodnie, wtedy też będę miała po raz pierwszy KTG.
 
Hej, moj tata wczoraj trafil do szpitala. Prawdopodobnie udar :( Ma zaniki pamieci, powtarza w kolko te same pytania...i nawet nie pamieta swojej wnuczki...........Nie wiem co bedzie dalej. Jestem zalamana. :(
 
reklama
nanncy trzymaj się jakoś, udar to poważna sprawa ale miejmy nadzieję, że tata z tego wyjdzie zwłaszcza, jeśli to był lekki udar. Moja babcia miała dwa udary, po pierwszym praktycznie nie było śladu, po drugim już ciut gorzej bo miała mniej władną rękę i trochę niewyraźnie mówiła. Tak więc dużo zdrówka dla taty i bądźcie dobrej myśli!!!!
 
Do góry