reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Czesc kobietki!

No wlasnie gdzie sie podziewaja nasze ciezarowki?

avensis, kasia sliczne dziewuszki wam rosna :-) Moj kawaler jutro konczy 10 tygodni wazy prawie 5700 , bylam dzisiaj u pediatry prywatnie bo ciagle dokuczal nam ten brzuszek, placz po jedzeniu,ulewanie itd. Zmienilam tydzien temu mleko na babilon pepti i po malu widze poprawe poza tym w miare ok.
No to i ja wawiam swojego kawalera
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 45
  • image.jpg
    image.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Ale piękne te nasze dzieciaczki :) :) Marcia ja Kacpra też miałam na bebilonie pepti


A moje smyki grają juz razem w piłkę <3 :)
 

Załączniki

  • 1399838865680.jpg
    1399838865680.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 45
  • 1399838918939.jpg
    1399838918939.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 50
Hej hej

No wlasnie, gdzie ciezarowki??? Co u Was? Jak sie czujecie?

Marcia, u mnie to samo, placz po jedzeniu i bole brzuszka. Kolezanka radzi mi zmienic Enfamil na Hipp Comfort. Dzis bede rozmawiac o tym z polozna. Karmienie to caly czas dla mnie ciezki orzech
 
Ostatnia edycja:
Nanncy no my wlasnie przeszlismy z hippa na bebilon ale kazde dziecko inne. Porownywalam sklad hippa i bebilonu i w hipp jest duzo bardziej tluste i ma dwa razy wiecej laktozy
 
u mnie lipa, chciałam być twarda i pochodzić do pracy dłużej niż do tej pory (czyli tydzień), no i niestety się przeliczyłam, ciut ponad 2 tygodnie pracy i jestem chora :wściekła/y:
dzieciaki w przedszkolach i w szkole strasznie chorują no i mnie dopadło :-:)-(

ostre zapalenie zatok- super :confused2: szlag by to trafił, wizyta u Gina dopiero za 2 tyg, nie mogę jej przyśpieszyć bo Gin jest na urlopie, lekarka rodzinna dała mi L4 na 80 % czyli pociagnie mi to z pensji + do tego zostawiłam fortunę w aptece, wczoraj bo nakupiłam ziołowych leków bo myślałam, że uda się jakoś wyleczyć no i dziś bo jednak nie obyło się bez leków... co za dzień... dostałam sterydy i antybiotyk i 10 zabiegów oczyszczania zatok,leki do stosowania miejscowo więc nie będzie to miało złego wpływu na Córcię.

acha no i muszę się pochwalić, że zaczynam kolejny tydzień ciąży :-):-):-)

i od dziś do piątku włącznie jestem słomianą wdową ;-)
mąż pojechał na szkolenie rezerwy wojskowej, jezu jakaś wojna się szykuje czy co :szok::szok:
najpierw marudził, że nie chce mu się jechać ale dziś dzwonił, że fajnie jest, spanie i jedzenie zapewnione, płacą za to, może nie kokosy ale zawsze jakaś to kasa, no i przede wszystkim mąż zachwycony bo znów poczuł się jak w wojsku (które zresztą doskonale wspomina), mają rozgrzewki, musztrę, składanie broni, strzelanie i kto wie co tam jeszcze będą robić :laugh2:

no więc chata wolna, można by jaką imprezę zrobić (joke) a tu człowiek chory i w łóżku musi leżeć :-(
 
VKasieczek, juz milion razy probowalam wrzucic fotke z telefonu i nie daje rady... Musze usiasc do kompa a narazie graniczy to z cudem bo mamy kolki i nie mamy czasu nawet na siusiu...
Mamy butelke antykolkowa, zakupilam juz nawet innej firmy, wprowadzam inne mleko, zaopatrzylam sie w Esputicon, robie co moge by moja ksiezniczka poczula sie lepiej. Oby wyszlo bo jak tak dalej pojdzie to nie wrzuce rzadnego jej zdjecia bo na kazdym bedzie miala skrzywiona minke:rolleyes:

Karola, ale Cie rozlozylo kurcze... Ja pamietam ze z tymi zatokami to juz od dawna walczysz. Kurcze, z nimi to tak jest, cos tam siedzi i dlatego nawraca. Moze antybiotyk pomoze...

Dziewczyny, chce kupic lezaczek bujaczek. Nie wiem czy kupic nowy czy uzywany, ale najwazniejsze pytanie: ten taki zwykly, co na allegro za ok 120zl to trzeba bujac samemu? Bo sa jeszcze takie ekstra, na stronie Smyka widzialam za ok 300zl, hybrydowe... moze warto zainwestowac? Bo te drugie chyba same bujaja....
 
Ostatnia edycja:
Kasia wybieraj przebieraj wolisz starszego czy mlodszego dla Madzi:-D

Karola wspolczuje chorobska zdrowiej kochana

nanncy nam na kolki pomogl sab simplex z niemiec niestety trzeba zamawiac w necie bo u nas nie dostepny jak chcesz to dam ci numer do babki od ktorej ja zamawiam blyskawiczna wysylka a co do bujaczkow, lezaczkow i hustawek to te ktore sie same bujaja sa super ale cene tez maja super ale ja uwazam ze warto zainwestowac.

a u nas wyszly liczne bakterie i 15-20 leukocytow w polu widzenia w moczu i w posiewie rosnie escherichia coli w pn mamy wizyte u nefrologa pewnie czeka nas antybiotyk , u mnie maly ma zwezenie napletka i pewnie tam sie caly syf zbiera bo nie moge odpowiednio wymyc...zawsze cos.

trzymajcie sie kobietki buziaki
 
ledwo co żyję przez te zatoki... chyba nie ma gorszej choroby niż zapalenie zatok :-(


kasieczek ciuszki są, łóżeczko, wózek i prawie wszystkie potrzebne kosmetyki też, jeszcze tylko pampersy, chusteczki nawilżone muszę dokupić, a dla siebie jakieś ze dwa biustonosze do karmienia. Ostatnio doznałam szoku, czytałam, żeby kupić stanik do karmienia o rozmiar większy bo po porodzie cycuchy jeszcze się powiększają, no ok, to sobie myślę- kupię sobie D, patrzę w tabelę, mierzę siebie a tu zonk!!! wychodzi na to, że teraz powinnam mieć D albo i nawet E :szok::szok::szok::szok: czyli po porodzie, co? F? :szok::szok::szok::szok: :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ja pierdziele, owszem zauważyłam, że cycuchy mi urosły w ciąży (chociaż przed ciążą nigdy nie narzekałam na ich rozmiar) ale żeby od razu z C do F???? :sorry2: , Mąż co trochę to robi większe oczy i rzuca tekst, o jaaaaa.... aleeeee duuuuuuużeeee :rofl2:

eee, chyba ta tabelka im się sknociła, kupię jeden E i jeden D, ryzyk fizyk, jak będą za małe to po porodzie kupię to nieszczęsne F :-):-):-)


zastanawiam się czy kupować pościel do łóżeczka, z tego co wiem maluszek nie będzie korzystał z poduszki przez jakiś czas, a co do kołderki to kurcze to będzie lipiec, nie za gorąco pod kołderką? Może sam kocyk wystarczy :confused:
 
reklama
Nanncy - ja mam leżaczek ten co Ashlee Wielofunkcyjny leżaczek-bujaczek-łóżeczko 3w1 Tiny Love 18kg :: TINY LOVE no ale bujać trzeba samemu i tu lipa. obecnie mamy huśtawkę na baterie używaną! i jest super! nóki nie ma co kupować, leżaczek jest fajny ale dla mojej na chwile,a jak jest w huśtawce to mogę robić co bądź :p z leżaczka nie zrezygnowaliśmy bo małą też go lubi no i jest do obciażenia 18 kg, ale drugi raz nówki bym nie kupowała, na tablicy można znaleśc pełno tego po dobrych cenach!

KArola - mi cyce wywaliło wm ciąży a po porodzie jeszcze bardziej. i kupiłam sobie staniki c i d. ani jeden nie pasuje ;P co wiecej cyce mam niesymetryczne, wiec i ze stanikiem cieżko, ale w pierwszym miechu to cyc f miałam na bank ;P teraz gdy laktacja sie ustabilizowała sie pomniejszyło ale nieznacznie! na Twpim miejscu kupiłabym po porodzie. Ja do tej pory chodze w topach bo takie staniki mnie gniotły i zastoje sie robiły.
 
Do góry