reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki grudniowe 2012

reklama
Karola, kolejna dziewczynka u Nas :) :) :) Takie mialam przeczucie ze bedziesz miala coreczke...

Dziewczyny, trzymajcie jutro kciuki za moje wyniki hemoglobiny glikowanej (badanie do cukrzycy). Przydadza sie!
 
Marcia, czekamy w takim razie na Ciebie..... :)

Jeju, jak piszecie o tym 37-38 tygodniu to do mnie powoli dociera ze to juz niedlugo !!! Czuje sie strasznie podekscytowana....:sly:pierwsza Majowka juz urodzila... A mi wlacza sie juz powoli "wicie gniazda". Wczoraj juz sie krzatalam po domu, na siedzaco ze stolu sprzatalam, tu przejrzalam, tam przejrzalam, o pranie recznikow meza sie dopominalam a na koniec....zrobilam porzadek z mojej torebce, do ktorej nie zagladalam chyba od miesiecy !!! Szok !!!
Szkoda ze mam ta cukrzyce bo na dodatek na koniec ciazy apetyt mi sie wlaczyl, nosz....nie mial kiedy..... :p
 
Ostatnia edycja:
No teraz wychodzi ze koja kolej.....poki co zalatwiam wszystko na miescie co odkladalam ostatnimi czasy wiec codziennie latam jak zwietrzona po miescie, schody mam w domu wiec tez kilka razy musze je pokonac w ciagu dnia, jutro mamy notariusza bo dzialke kupujemy, w piatek mam gina prywatnego a w weekend zamierzam wysprzatac i wszystko przygotowac dla malego w jego pokoju bo tam jeszcze mam rozgardiasz tylko zeby ten moj leniuch wiecej sie ruszal to moge lazic jeszcze dwa tygodnie a tak mnie stresuje te jego lenistwo ze szok, zauwazylam ze ktg powoduje ze potem caly dzien sie wierci a potem kilka dni odpoczywa i czasami kopnie, troche sie poprzeciaga, powypina i wszystko. Jak mialabym jechac na ip zawsze wtedy kiedy sie niepokoje to musialabym jezdzic codziennie......ale by mi sie teraz przydal ten detektor tetna normalnie chetnie bym odkupila od kogos zeby sie troche uspokoic ale licze ze juz moze niedlugo.....
 
Dzien dobry!

ashlee poki co nie bardzo ta aktywnosc przynosi jakies skutki tzn pralam dywany, codziennie mam maraton po urzedach bo musze pozalatwiac wszystkie sprawy przed porodem, maz spelnia swoje zadanie wzorowo a tu jak nic sie nie dzialo tak sie nie dzieje nawet przepowiadajacych nie czuje brzuch lepiej mi sie spinal wtedy kiedy nie powinien no nic trzeba czekac. Jutro wizyta u prywatnego gina i ktg a w pn u mojej ginki.

jak tam dziewczynki wsuwacie dzisiaj paczusie? Ja juz prawie dwa opylilam :-)
 
reklama
Do góry