reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Avensis, wszystko jest na zasadzie "moze"... I ja dlatego zyje w ciaglym stresie ze moze to to a moze tamto :( Ale jak wpisuje w necie to to wyglada na bole niebezpieczne, takie z krzyza a potem idace na brzuch. Oczywiscie ktg mialam 2 razy dziennie ale zadne nie bylo wykonane w trakcie tego bolu. W szpitalu mowili ze zle sa bole jak na miesiaczke i nie dociera do nich ze ja mialam wlasnie cos takiego !!!
Przeraza mnie fakt ze to dopiero 7 miesiac....
 
reklama
Nanncy, ja w piątek miałam ktg i pomimo, że ja nie czułam żadnych skurczy, to maszyna pokazywała, że są i to w granicach 55%,więc pewnie maszyna pokazuje wszystko bez względu, czy to czujemy, czy nie. Przestań przeszukiwać neta, włącz jakiś lekki film, zaparz melisę i postaraj się zrelaksować. Czytając informację w necie tylko się nakręcasz niepotrzebnie, bo przecież każda ciąża jest inna.
 
Probowalam juz wszystkiego, to mnie lapie bez wzgledu na to czy jestem zrelaksowana czy nie. Nie ma dnia zeby nie zlapalo i ja nie wiem wtedy co robic, maz tez nie :( Patrzy jak sie mecze a ja mam w oczach obled z bolu i przerazenie ze nic nie moge na to wziac i nic nie pomaga... To mnie dopada nawet jak jestem wesola, ogladam tv, bez znaczenia ...Lapie i juz, to cos jak padaczka. Dokladnie do tego bym porownala. I miewam wtedy szczekoscisk z bolu.
 
Ostatnia edycja:
Nanncy, nie wiem co więcej Ci napisać. Jeśli tak Cię to męczy, to pójdź na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu, opowiedz o dolegliwościach, może lekarz rodzinny skieruje Cię na jakieś badania. Jak dla mnie, to są to sprawy nerwicowe. Coś o tym wiem.
 
JesZcze od jakis dwoch dni mala czasem bardzo dziwnie sie rusza. Nie umiem tego opisac a brzuch twardy w kazdej pozycji, czy stoje, czy siedze, czy leze.
 
Czesc dziewczynki! Wreszcie net w komorce!
Nanncy biedulko.trzymaj sie nie.wiem co Ci napisac!

A ja czekam z nadzieja ze sie rozkreci, od odejscia czopu plamie, skurcze slabe i nieregularne. Ktg wieczornev wzorowe. Madziulka dzis jest super! Na ktg 3-4 skurczy na poziomie 80 i 40! Moglo by sie dziac bo mala w niecale 5 dni 300g przybrala!
 
reklama
Jestem ciekawa kiedy na dobre się u Ciebie rozkreci. A powiedz mi jeszcze przy tych 40% skurczach też czujesz ból? Bo ja w piątek na ktg najwiekszy skurcz 55% i zero uczucia twardego brzucha i bolu.
 
Do góry