reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

reklama
Ja tu nowa, wiec sie przedstawie. Mam 28 lat no i staranko jest o 2 dziecko:) Moja Gabrysia ma juz 3 latka. @ mi sie spoznia 8 dni (38 dc) Jeszcze pare dni temu pobolewaly mnie jajniki i brzuch ale @ nie przyszla. Wczoraj zrobilam test i wyszedl negatywny... Well chyba troche sie pomecze jeszcze z tym czekaniem
 
Moze po weekendzie cos pomysle o badaniach. Nie chce mi sie wierzyc ze test nie moze wykryc ciazy po 8 dniach spoznienia. Ale z drugiej strony poczytalam pare forow gdzie dziewczyny byly w ciazy ale test wykryl to po paru tygodnaich dopiero od opoznienia. Czy znacie kogos kto tak mial?
 
szczerze mówiąc to ja nie wierze w to że test nie wykrywa ciąży po kilku tygodniach, to że po kilku dniach to spoko, najczęściej wynika to z przesunięcia owu a i zagnieżdżenie do tego może być późno.
 
gdybym nie byla 2 38 dniu cyklu to bym sobie pomyslala ze ja po prostu owuluje. Kluje mnie jeden jajnik i mam duzo rozwodnionego sluzu
 
reklama
Do góry