reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Mama mi opowiadała bo jest położną że kiedyś kobieta wybiła mężowi zęby po tym jak jej sie pchał z kamerą do jej "wylotu" :-) kopnęła w kamerę a ta mu zęby wybiła
koleś zemdlał ale nie wiem czy z tego że nie miał zębów czy z tego co zobaczył :-)
 
reklama
ludzie to mają czasem pomieszane w głowie... czasem jeszcze nic na usg nie widać w sensie, że mało bardzo i jest to początek ciąży a już się chwalą zdjęciem usg... a nie daj Bóg (czego oczywiście nikomu nie życzę) ale poroni to potem ma pretensje, że jej ludzie ciągle pytają jak tam ciąża. Ja na pewno do 3 miesiąca nie będę raczej nikomu mówić, taką decyzję podjęliśmy z moim K. Wydaje mi się, że tak jest lepiej.
 
Ja też nie będę mówić nikomu aż nie będę pewna. W razie czego to będzie tylko moja i Łukasza tragedia a nie wszystkich wkoło. Nie zniosłabym tych współczujących oczu obcych mi ludzi.
Może to dziwne ale ja nie chcę rodzić z Łukaszem tylko sama. Mam ten komfort, że będzie przy mnie cały czas mama :tak:
 
nula-to samo myślę! :tak:
bo u mnie też się zdarza, że ludzie dodają tak intymne zdjęcia, że to jest porażka. USG to naprawdę jest rzecz, której nie chciałabym obwieszczać całymi światu! Zresztą mój by mi w życiu na to nie pozwolił :D on nie ma ani nk ani fejsbuka, jest w ogóle z dala od całego internetowego świata :D
annie​ to ty będziesz miała fajnie z mamą :)
 
Ja rodziłam swoje pierwsze dziecko z mamą. to było najwspanialsze wsparcie jakie mogłam mieć. Mój pierwszy mąż wolał być w polu zamiast ze mną. Potem mi siostra mówiła ,że nawet nie chciał przyjechać (koło 22) na poporodową dziecko zobaczyć, bo był zmęczony. Masakra. Za to syna rodziłam sama, bo mój obecny mąż tak był zakręcony i przejęty ,że jak zadzwoniłam ,że ma przyjechać już do szpitala, to ten zamiast zadzwonić dzwonkiem do drzwi na porodówkę to stał i czekł, że ja chyba po niego wyjde. Potem mówił ,że słyszał jak sie darłam :) Przy trzecim mu nie odpuszczę. Będzie rodził razem ze mną :-) Zresztą on chce wieć spoko.
 
Witam wszystkie grudniowe staraczki :-) Jestem tu nowa i tak jak większość tutaj staram się od grudnia 2012 o dzidziusia ... Jak narazie brak efektów ... Postanowiłam zapisać się na forum, żeby się troszkę podnieść na duchu.
 
Ja tez widziałam test ciążowy na FB!!! :D
Ale pi...y nie widziałam :-)

Ja też zamierzam trochę poczekać z chwaleniem się wszem i wobec jak zajdę.
Rodzicom powiemy pewnie po pierwszym USG a reszta będzie musiała poczekać :)

Witaj Nanncy!
 
reklama
Do góry