reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki forever!

hej hej hej;))

koleżanki pewnie w słoneczku się wygrzewają;)) u nas też cieplutko choć deszcze czasem zakropi, ale to akurat taki fajny-majowy;))

stał się cud, który sobie sami z mężem wyczarowaliśmy..........................Maja się odpieluchowała praktycznie sama;) złapała małe odparzenie u moich rodziców i wymyśliliśmy że będzie biegać w majteczkach i tak się stało;)) oczywiście wpadki są, ale wszystko idzie w dobrym kierunku;))) nawet koopa pięknie ląduje w nocniku;))) ile mniej prania i wycierania pupy;))

tylko brakuje jeszcze żeby zaczęła mówić tak do końca;))
 
reklama
halo??????????????


u nas dziś lato, dalej toczę walkę z Mają o spanie w dzień, jeśli nie położę jej przed południem, to pada mi w wózku w drodze po Daniela...wczoraj spała mi w wózku 3h! poszła za to spać o 21.....obie byłyśmy już wykończone od usypiania...co za kobieta!!!!;))))

więc i tak źle i tak nie dobrze u nas z tym spaniem, liczę na to że kiedyś się poprawi....albo przyjdzie mi chodzić spacerem bez wózka po Daniela, co nam może zająć w jedną stronę dobre pół godziny, licząc do tego każdą napotkaną ławkę (pani musi przysiąść), kotki, pieski i kwiatki....eeee to nie, potrzebujemy więc raczej godziny by dojść do przedszkola na piechtę;)) wózek jednak rządzi, jak się rozpędzę z mojej górki to w 15 minut jestem pod przedszkolem;)))

a gdzie koleżanki???
dzieciaczki zdrowe??? u nas Daniel dopiero skończył antybiotyk, Maja zakaszlana i zasmarkana...klasyka....tak sobie myślę czy teraz to u nich nie ma podłoża alergicznego....ale sobie myślę tylko i bronię się przed pójściem do lekarza...dosyć już mam;)

miłego dnia koleżankom

buziaki
 
hej hej :)
noo słonko piękne, nie ogło być tak w ten majowy weekend?? no ale ważne ze nie ma deszczu przez cały czas. U nas spacerki, rower itp i jakoś mijają dni. No i najwazniejsze - dziś drugi dzień bez cyca! Mam nadzieję, że sie nie złamię!!
AAA no i czywiście znów alergia, chyba. Młodyeu zrobiły się na twarzy takie dziwne wybroczyny. Byłam u pediatry i są dwie możliwości albo popękane naczyńka od płaczu (którego faktycznie było dużo ostatnio z powodu ww) albo alergia na zyrtec.

Ewcia - tak mi się coś kojarzy, że pisałaś o tym samym. Powiedz, jakie Mikołaj miał objawy tego uczululenia?? jeśli coś pokićkałam to przepraszam

Ruda PauliNO - gratuluję poczynionych oszzędności pieluchowych :):) super, dzielna Maja. Ig jak na razie omija nocnik baaaaaardzoooooo szerokim łukiem :) Zdrowia dla dzieciaków. No i Maju zasypiaj ładnie! żeby mamusia miała trochę czasu odpocząć lub ewentualnie przygotować obiad. U nas wczoraj przed wieczornym spaniem był taki ryk, wrzask i nie wiem co jeszcze (no jak to matka! dawaj cyca!), że byłam pewna, że jakiś miły sąsiad zadzwoni na policję ale obyło się bez wizyty. A dużo już mówi?? U nas standardowo mama, taka, kot, daj, nie, ide no i ostatnio kawa hahaha to mnie zaskoczł )

Ps. Dzieciaki szczęsliwe w deszczu wyglądają na Twoich zdjęciach :) super
Gdzie reszta klanu??
 
Emyly;))) hej hej;))

ja też mam czasem wrażenie że jak usypiam małą w południe lub wieczorem że będę mieć policję na karku bo sąsiedzie nie wyrobią z nami;)) dzięki bogu jakoś sąsiedzi wytrzymują;))
co do pieluch to zużywamy jedną wieczorem;))) chyba że gdzieś dalej jedziemy i ku pewności zakładamy, ale rzadko zmoczy;))) ładnie sama woła siusiu i już zaczyna powoli przytrzymywać jeśli jest potrzeba np. na placu zabaw;)) nie chce być wysadzana na trawce, u moich rodziców siusiała na nocnik na podwórzu, jeszcze przyjdzie mi targać nocnik na plac zabaw;)) sama nie mogę w to uwierzyć że tak gładko idzie;))
 
HEHEH , super widok na placu zabaw :) no ale Maja ma rację. Przecież jest panienką i nie będzie załatwiać się na trawę jak te łobuzy chłopaki :)
Zjadłabym coś, najlepiej coś czekoladowego, ale niestety zupełne pustki w szafkach ;( Masz może jakieś pyszne ciasto??
 
dobry;))

internet wieczorem mi zżarło coś;))

byłyśmy rano z Mają o 8 na zakupach, gorączka straszna na dworzu, za to kupiłam sobie sukieneczkę na lato w lidlu za całe 25zł;)) taka fajna bawełniana;)) coś mi się szafa skurczyła ostatnio i mało mam rzeczy dla siebie, a że ciągle w dzieci inwestowałam więc pora w siebie, a takie rzeczy z lidla będą idealne na plac zabaw;))
 
blondi ze mnie hehe
nawet juz do Pauliny napisalam na FB ;)

wchodze czytam , a nie ma opcji odpowiedz , myslalam , ze wtaek zamkniety czy co :(
a ja nie bylam zalogowana hehe


Paulinka super !! gratki , ja musze za mojego sie wziasc , a raczej za siebie , bo mi sie nie chce , a maly ladnie sika za kazdym razem , wola jak chce , z kupa roznie bywa , ale pewnie tez by zalapal :)


Emyly super z cycem !! dacie rade jak juz przerwalas to nie wracaj , szkoda placzu malego i waszego stresu :)


u nas jakos leci szukamy mieszkania , mam nadzieje , ze do konca maja juz sie wyniesiemy :)
 
reklama
:) witam
Asionek - nie, nie wrócę, Igor już powoli zapomina chyba, a w nocy obudził się tylko dwa razy jejjuuuu jak ja się wyspałam! Lubiałam karmić ale co za dużo to nie zdrowo jak powiadają.
Kciuki za mieszkanie/domek. Bliżej morza będzie?? żłóbek już zaakceptowany w stu procentach??
 
Do góry