reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ja chodzę na mani co 3-4 tygodnie i wydaję każdorazowo +- 150zł.
Dzisiaj pierwszy raz od grudnia byłam na pedi bo się już tak zapuściłam że wstyd skarpety w wyrze zdjąć 🤣.
Do fryzjera praktycznie wcale nie chodzę, to jestem w stanie trochę oszczędzić 😅
Ubrań nie kupuję regularnie, mam takie swoje zrywy że jak coś mi się bardzo podoba to potrafię kupić pod wpływem impulsu ale zazwyczaj poluję na promki, sporo szmatek mam z AliExpress. Ostatnio zainwestowałam w pielęgnację twarzy, jakieś kremiki, maski, spf no i przede wszystkim wspaniałe suple, które pomogą mi wreszcie zostać matką roku 🙈
Ja odżałowałam na depilację laserowa. Mega wygoda, nie muszę się golić.
 
reklama
Nogi-marzenie. Mega zgrabne, nawet obcasów nie potrzebujesz, takie są długie 😀 ani jednej fałdy tłuszczu. Nigdzie. Nie ma się z czego odchudzać kobieto!
Zobacz na mnie, wystające zebra, kości miednicy, obojczyki. Wygląda to strasznie. Nieładnie. W moim odczuciu oczywiście, bo są osoby, które są bardzo szczupłe i tak im się podoba. Nie jestem jakąś szkapa, ale też nie mam fajnych kształtów. Już nie wspomnę co mówią mama i babcia. Jedyny plus, że mam wcięcie w talii. A tak poza tym, strasznie chciałabym być taka kobieca, ładnie zaokrąglona. Taka sexy 😜
No szczuplutka jesteś, to prawda, ale ja bym się cieszyła :D po 30 wszystko się zmienia xD już nie mogę żreć wszystkiego i nie tyć :D
 
20220423_213818.jpg

A poza tym to pozdro 600
 
Ja chodzę na mani co 3-4 tygodnie i wydaję każdorazowo +- 150zł.
Dzisiaj pierwszy raz od grudnia byłam na pedi bo się już tak zapuściłam że wstyd skarpety w wyrze zdjąć 🤣.
Do fryzjera praktycznie wcale nie chodzę, to jestem w stanie trochę oszczędzić 😅
Ubrań nie kupuję regularnie, mam takie swoje zrywy że jak coś mi się bardzo podoba to potrafię kupić pod wpływem impulsu ale zazwyczaj poluję na promki, sporo szmatek mam z AliExpress. Ostatnio zainwestowałam w pielęgnację twarzy, jakieś kremiki, maski, spf no i przede wszystkim wspaniałe suple, które pomogą mi wreszcie zostać matką roku 🙈
Oooo to ja mam podobnie ze zrywami. Znaczy u mnie kazdy zakup jest raczej przemyslany, ale jak np nie kupuje kosmetykow pol roku, to w pewnym momencie kupuje caly świat. I teraz mam Taki moment, w tym miesiacu juz dobrych pare stow pękło na jakies sera i maski liftingujace, odżywki dopasowane do porowatosci i inne gowna :D a pragnę zaznaczyć ze moj maz pracuje w centrali popularnego sklepu sprzedajacego kosmetyki i mam za darmo cale wory najrozniejszych kosmetykow
 
reklama
Do góry