reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

U mnie podobnie, raz na czas fryzjer, brwi mam zrobiony makijaż permanentny. Rzęs i paznokci ze względu na prace nie mogę mieć zrobionych/pomalowanych. Sobie kupuje jak już muszę 🤷‍♀️ Mam wielki plan iść jutro na zakupy dla siebie a pewno i tak kupie tylko dla córki 😅
 
reklama
Ja też na siebie za dużo nie wydaje. U fryzjera ostatnio byłam w październiku, włosy sama teraz farbuje i podcinam. Coś nie mam szczęścia do fryzjerów. Ostatnio spaliła mi głowę przy farbowaniu, miałam mega dużo strupow i tak swedzialo a do pracy trzeba było chodzić. Na szczęście szampon z apteki pomógł i wszystko się zagoilo ale to był koszmar. A i nie był to fryzjer z przypadku tylko dobry salon fryzjerski.... Brwi robię henna w domu a mój makijaż sprowadza się do kremu, fluidu i tuszu do rzęs i szminki do pracy. Kiedyś robiłam hybrydy sobie sama ale za dużo czasu mi to zajmowało w sumie też już z pół roku leży zestaw. Im jestem starsza i im więcej zarabiam tym bardziej stawiam na naturalność 🤣 To ostatnio zauważyłam u siebie że najwięcej wydawalam jak najmniej zarabialam. Teraz zbieram na wymarzony domek z basenem na wsi gdzie działkę kupiliśmy.
 
Dzień dobry w niedzielę!
U mnie temperatura wreszcie na prawilnym poziomie 😂 Kupiłam też przedwczoraj ananasa, ale nie mam czasu go jeść! 😂 Chyba dzisiaj sobie go obkroję i zacznę wypierdzielac 😝
 

Załączniki

  • f2b234c5-4c28-43ed-8ec7-dfd2f4229f73.jpg
    f2b234c5-4c28-43ed-8ec7-dfd2f4229f73.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 47
Mi zawsze tatuś mówił że pieniądze są po to żeby je wydawać 😝🙈🤣 także ja mam odwrotny problem niż wy. Mam wrażenie że nie ma takiej sumy której bym nie wydała. Zawsze jest coś do kupienia 🙈
To zupełnie odwrotnie niż mój... Przez całe życie oszczędzał, grosik do grosika, i w sumie niewiele z tych oszczędności skorzystał za swego długiego jednak życia (ale zapewnił mi studia na przykład...). I ja też mam takie odruchy - ostrożność przede wszystkim, nie ma szans, żebym kiedyś była na minusie. 💸💸💸 ;-)
 
reklama
No ja ważę 70 kg i mam 173. Też mam wrażenie że to zdjęcie jest niekorzystne, w rzeczywistości nie jestem taką tubką tylko mam talię :D
No to ja mam 10cm mniej, ale kg też mniej. Niby waga w normie, mama mówi że w końcu nie jestem chudą szczapą, ale czuję po spodniach że to już nie to, a nie lubię zmieniać ubrań i jeszcze się wciskam w stare póki mogę :p No i niestety cellulit, to najbardziej mi przeszkadza, ale to po mamusi 😔
No szczuplutka jesteś, to prawda, ale ja bym się cieszyła :D po 30 wszystko się zmienia xD już nie mogę żreć wszystkiego i nie tyć :D
Dokładnie tak pisałam że po 30 wszystko się zmienia :D Aczkolwiek moja siostra tuż przed 40 przeczy tej teorii, ma zupełnie inną budowę niż ja i jest dalej taka chuda jak całe życie.
Ahhh, zazdro! Ja na razie nie mam wanny, buduje się. Jaka to wanna żeby weszły 2 osoby?? 😀 Bardzo przydatne, a żeby nie była za wielka dla jednej.
Ja też na siebie za dużo nie wydaje. U fryzjera ostatnio byłam w październiku, włosy sama teraz farbuje i podcinam. Coś nie mam szczęścia do fryzjerów. Ostatnio spaliła mi głowę przy farbowaniu, miałam mega dużo strupow i tak swedzialo a do pracy trzeba było chodzić. Na szczęście szampon z apteki pomógł i wszystko się zagoilo ale to był koszmar. A i nie był to fryzjer z przypadku tylko dobry salon fryzjerski.... Brwi robię henna w domu a mój makijaż sprowadza się do kremu, fluidu i tuszu do rzęs i szminki do pracy. Kiedyś robiłam hybrydy sobie sama ale za dużo czasu mi to zajmowało w sumie też już z pół roku leży zestaw. Im jestem starsza i im więcej zarabiam tym bardziej stawiam na naturalność 🤣 To ostatnio zauważyłam u siebie że najwięcej wydawalam jak najmniej zarabialam. Teraz zbieram na wymarzony domek z basenem na wsi gdzie działkę kupiliśmy.
To jedziemy na jednym wózku, im więcej lat, tym mniej się maluję :p Na szczęście nie muszę zbytnio, a jak się umaluję to jest wow i 100% do samopoczucia, więc raz na jakiś czas tak poprawiam sobie samoocenę :)
 
Do góry