reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

No to ja mam 10cm mniej, ale kg też mniej. Niby waga w normie, mama mówi że w końcu nie jestem chudą szczapą, ale czuję po spodniach że to już nie to, a nie lubię zmieniać ubrań i jeszcze się wciskam w stare póki mogę :p No i niestety cellulit, to najbardziej mi przeszkadza, ale to po mamusi 😔

Dokładnie tak pisałam że po 30 wszystko się zmienia :D Aczkolwiek moja siostra tuż przed 40 przeczy tej teorii, ma zupełnie inną budowę niż ja i jest dalej taka chuda jak całe życie.

Ahhh, zazdro! Ja na razie nie mam wanny, buduje się. Jaka to wanna żeby weszły 2 osoby?? 😀 Bardzo przydatne, a żeby nie była za wielka dla jednej.

To jedziemy na jednym wózku, im więcej lat, tym mniej się maluję :p Na szczęście nie muszę zbytnio, a jak się umaluję to jest wow i 100% do samopoczucia, więc raz na jakiś czas tak poprawiam sobie samoocenę :)
180 długości i 80 szerokości. Mieścimy sie na luzie we dwoje, a orzypominam, że moj mąż mierzy 202 cm :p
 
reklama
Dzień dobry w niedzielę!
U mnie temperatura wreszcie na prawilnym poziomie 😂 Kupiłam też przedwczoraj ananasa, ale nie mam czasu go jeść! 😂 Chyba dzisiaj sobie go obkroję i zacznę wypierdzielac 😝
Ooooo to się nazywa poziom 😱😱 ja robiłam sobie w drugiej fazie cyklu koktajle z ananasa i kurkumy właśnie w tym cyklu co się udało.
 
U mnie to coś to idg, podatki, ZUS i niechęć do bycia ciężarem dla kogoś. Dlatego czuję autentyczne wyrzuty sumienia jak mam wydać pieniądze.
Właśnie u mnie tez zawsze jest cos na co warto odkładać, ale naodkladam, nazbieram i ZAWSZE wyskoczy mi jakiś mega wydatek i po oszczędnościach 🙈 teraz nazbierałam przyzwoite pieniądze to nam się wesela zachciało 🤡 ale chyba musze zweryfikować to co robię, bo czuję, ze zarabiam a głupio żałuje sama sobie 🤦🏻‍♀️

To zupełnie odwrotnie niż mój... Przez całe życie oszczędzał, grosik do grosika, i w sumie niewiele z tych oszczędności skorzystał za swego długiego jednak życia (ale zapewnił mi studia na przykład...). I ja też mam takie odruchy - ostrożność przede wszystkim, nie ma szans, żebym kiedyś była na minusie. 💸💸💸 ;-)
U mnie tez tato całe życie oszczędzał, za to ja za gowniaka byłam w stanie rozpierniczyc kazde pieniądze 😀 wcześnie zaczęłam pracować i miałam swoje, ale wiecznie chodziłam pusta bo wydałam wszystko w 2-3 tyg😀 za to teraz zwrot o 180°, jak tylko wypłata wskoczy to od razu połowa idzie na oszczędności i jest nie do ruszenia i tak dziaduję resztę miesiąca znowu jak gołodupiec😂
 
No umnie 175 do 181 wiec nawet dobrych obcasów nie założę 😁😁 co prawda nie lubię no ale czasem kiedys się zdarzało a teraz to juz na płasko 🤷🏽‍♀️
Kiedyś właśnie spotykałam się z gościem, który był prawie tego samego wzrostu co ja. Straszny miał na tym punkcie kompleks i mnie to się też udzielało. Nosiłam tylko buty na płaskim, a gdybym mogła mieć jakieś pomniejszające, to też bym chętnie ubrała :-D. A najciekawsze, że wokół wszyscy wysocy faceci byli zajęci przez dziewczyny około 1m50 :rofl2:
 
reklama
Do góry