reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Nie, jedynie pobolewa mnie podbrzusze i lekko piersi to wszystko. Test negatywny a dwa dni do @ więc nie wiem sama.
Nie każda kobieta ma tyle hormony beta HCG w ciąży na początku by test mógł wykryć już dwa dni przed miesiączka. Poczekaj na @ i jeśli się nie pojawi to dzień po spodziewane miesiączki zrób test A żeby było 100% pewności to zrób po świętach we wtorek test z krwi i będziesz wiedziała na czym stoisz. Ja też czekam na miesiączke Ma być jutro. Nic mi nie dolega żadnych plamien ale u mnie to norma bo ja przed i w trakcie miesiączki czuje się tak samo nic mnie nie boli A miesiączki mam od 5 miesięcy takie że w miesiąc w miesiąc się spóźnia od 4-7 dni i tylko obfite jest w drugi dzień A w trzeci mam krwawienie. Resztę dni to takie słabe płomienie i trwa 4 dni chyba że miesiączka przyjdzie pod koniec dnia to wtedy wydłuża mi się do 5 dni z tym że 5 dzień to u mnie same brudzenia z odrobiną krwi tak samo w 4 dzień. Zawsze jest jakaś nadzieja tylko trzeba w to wierzyć.
 
reklama
Nie każda kobieta ma tyle hormony beta HCG w ciąży na początku by test mógł wykryć już dwa dni przed miesiączka. Poczekaj na @ i jeśli się nie pojawi to dzień po spodziewane miesiączki zrób test A żeby było 100% pewności to zrób po świętach we wtorek test z krwi i będziesz wiedziała na czym stoisz. Ja też czekam na miesiączke Ma być jutro. Nic mi nie dolega żadnych plamien ale u mnie to norma bo ja przed i w trakcie miesiączki czuje się tak samo nic mnie nie boli A miesiączki mam od 5 miesięcy takie że w miesiąc w miesiąc się spóźnia od 4-7 dni i tylko obfite jest w drugi dzień A w trzeci mam krwawienie. Resztę dni to takie słabe płomienie i trwa 4 dni chyba że miesiączka przyjdzie pod koniec dnia to wtedy wydłuża mi się do 5 dni z tym że 5 dzień to u mnie same brudzenia z odrobiną krwi tak samo w 4 dzień. Zawsze jest jakaś nadzieja tylko trzeba w to wierzyć.
A miałaś robione wszystkie badania? Skoro masz nieregularne miesiączki tzn ze owulacja przypada później niż się tego spodziewasz, w każdym miesiącu inaczej, dlatego taka rozbieżnośc w miesiaczkowaniu. A krótkie i skąpe miesiączki mogą być spowodowane np. niedoborem progesteronu.
 
Nie każda kobieta ma tyle hormony beta HCG w ciąży na początku by test mógł wykryć już dwa dni przed miesiączka. Poczekaj na @ i jeśli się nie pojawi to dzień po spodziewane miesiączki zrób test A żeby było 100% pewności to zrób po świętach we wtorek test z krwi i będziesz wiedziała na czym stoisz. Ja też czekam na miesiączke Ma być jutro. Nic mi nie dolega żadnych plamien ale u mnie to norma bo ja przed i w trakcie miesiączki czuje się tak samo nic mnie nie boli A miesiączki mam od 5 miesięcy takie że w miesiąc w miesiąc się spóźnia od 4-7 dni i tylko obfite jest w drugi dzień A w trzeci mam krwawienie. Resztę dni to takie słabe płomienie i trwa 4 dni chyba że miesiączka przyjdzie pod koniec dnia to wtedy wydłuża mi się do 5 dni z tym że 5 dzień to u mnie same brudzenia z odrobiną krwi tak samo w 4 dzień. Zawsze jest jakaś nadzieja tylko trzeba w to wierzyć.

Miejmy nadzieję :) dziękuję za wsparcie
 
Miejmy nadzieję :) dziękuję za wsparcie
Z tymi testami to prawda. Niektóre babeczki dwie kreski zobaczyły dopiero kilka dni po terminie spodziewanej @. W moczu to stężenie pojawia się różnie i zależy od różnych czynników. Jak teraz nic nie wyszło to najwcześniej zatestuj w dniu, w którym ma przyjść.
 
Ja mam skąpe miesiączki trwające 4 dni czasami 5 dni od kad pamiętam czyli już kilka dobrych lat. Ten wynik mam w normie na szczęście. Nieregularne miesiączki mam spowodowane TSH i prolaktyna. Czekam na resztę wyników z krzywej cukrowej z kortyzolu i z hormonów ze śliny.
 
Z tymi testami to prawda. Niektóre babeczki dwie kreski zobaczyły dopiero kilka dni po terminie spodziewanej @. W moczu to stężenie pojawia się różnie i zależy od różnych czynników. Jak teraz nic nie wyszło to najwcześniej zatestuj w dniu, w którym ma przyjść.
Koleżanka robiła trzy testy z różnej firmy z różnych aptek i każdy wyszedł negatywny poszła do ginekologa i on jej powiedział że jest w 9tc i że ma tak mało hormony beta HCG w moczu że test nie miał szans na wykrycie przez test ciążowy. Urodziła koniec lutego zdrowego silnego chłopca. Rośnie jak na drożdżach.
 
Koleżanka robiła trzy testy z różnej firmy z różnych aptek i każdy wyszedł negatywny poszła do ginekologa i on jej powiedział że jest w 9tc i że ma tak mało hormony beta HCG w moczu że test nie miał szans na wykrycie przez test ciążowy. Urodziła koniec lutego zdrowego silnego chłopca. Rośnie jak na drożdżach.
To ja miałam tak samo, beta bardzo wysoka, a testy z moczu nie wykrywały ciąży aż do jej końca - do 10tc. ;) Za to przy ostatniej ciąży miałam już w 22dc cień cienia na teście. :)
 
Dokładnie także nie można za bardzo wierzyć testom,ale chodzić non stop do ginekologa to wyrzuca nas z gabinetu w końcu za takie chodzenie bez podstaw na kontrolę. Mam dużo znajomych, które były w ciąży miesiaczkowaly testy wychodziły negatywne i przez przypadek dowiadywaly się o ciazy. Ja jestem tego przykładem i moja siostra też przy pierwszej ciąży dowiedziała się w 16 tygodniu. Miała normalnie miesiączke żadnych objawów. Poszła na kontrolę tylko i usłyszała że jest w ciąży. A przy drugim dziecku i trzecim już jej się miesiączka zatrzymała ale żadnych objawów nie miała. Ma dwuch synów i teraz w lipcu urodzi córeczkę. Mojemu bratu też dziecko się urodzi w październiku ale jeszcze nie wiemy co będą mieli. W naszej rodzinie jest przewaga chłopców.
 
reklama
Z tymi testami to prawda. Niektóre babeczki dwie kreski zobaczyły dopiero kilka dni po terminie spodziewanej @. W moczu to stężenie pojawia się różnie i zależy od różnych czynników. Jak teraz nic nie wyszło to najwcześniej zatestuj w dniu, w którym ma przyjść.

Hmmm a może też być od picia dużej ilości wody? Bo ja bardzo dużo pije i na noc potrafię wypić z 1l albo więcej wody :D może mam tak rozwodniony mocz, że nie wykrywa
 
Do góry