reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
W sumie to wszystko z głowy mi wyczytałaś, większość już w życie wdrożona tylko zostały suple i ten żel też też kupimy. :) Jeszcze ponoć po hsg szybko się zachodzi w ciążę to będzie kombo na nowy cykl. :D
A moze zrobcie posiew nasienia? Czasami kiepski ruch czy ogólnie marne wyniki nasienia wynikają z bakteri lub stanów zapalnych, może coś oblepia te plemniki co utrudnia im ruch? A wiadomo że nawet najlepsze plemniki nie dadzą rady dotrzeć do jajeczka skoro się kiepsko ruszają. Posiew nie jest drogi, ja płaciłam 40zl.
 
Przykro mi. Ale głowa do góry następny cykl będzie Twój. Wierze w to i mocno trzymam kciuki i życzę owocnych starań. Będę z niecierpliwością czekała na wiadomość od Ciebie, że na teście ciążowym pokazały się dwie ładne kreski lub Beta wyszła powyżej 5.
W cyklu następnym odstawiam wszystko co zazywalam i nic nie licze nie obserwuję, zobaczymy co bedzie.
Dobrze ze moj maz ma teraz "inne problemy" więc jakos nie zalamal sie znowu tymi wiesciami.
 
W cyklu następnym odstawiam wszystko co zazywalam i nic nie licze nie obserwuję, zobaczymy co bedzie.
Dobrze ze moj maz ma teraz "inne problemy" więc jakos nie zalamal sie znowu tymi wiesciami.
Kurczę, strasznie mi przykro :( miałam nadzieję że zasypiemy ten miesiąc dobrymi nowinkami :( trzymaj się! Następny cykl musi się udać [emoji8]
 
Dzięki za skomentowanie! :) Nad ruchem popracujemy na pewno. :) Ostatnio mąż sam zdecydował się na zdrowe odżywianie, na pewno jakieś suple wdrożymy. Zastanawiam się nad tym co może powodować kiepski ruch, myślę, że może stres, ciężka praca no i przegrzewanie jąder. Czy się mylę? ;)

Mnie lekarz mówił : pilnować męża zeby nie ściskał ani nie grzał jajeczek [emoji3][emoji3][emoji3]
 
reklama
Do góry