reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ja za nie dałam coś koło 40 zł, może nie całe, ale kupiłam w dużej galerii handlowej więc dlatego drożej. Myślę że można pewnie znaleźć taniej.

Ja mu się skończą to muszę wstąpić do mojej ulubionej Apteki słonecznej, bo mają tam dużo takiej (na necie widzę, że za nie całe mniej niż 30 zl).
Ja zawsze kupowałam za ok. 40. Raz w jakimś centrum handlowym pani mi zaśpiewała 58![emoji33]
 
Ale kurcze kiedy by była ta owulacja :( chociaż przez ostatnie dni czułam ciągnięcie jajników. Temp nie mierzyłam codziennie. Wiem że w poniedziałek miałam 36,4 e wtorek tyle samo i wczoraj 37. Dzisiaj już nie mierzyłam bo zaspałam do pracy i jak wstałam to tylko ciuchy naciągnęłam i poleciałam do pracy. No nic będę robić jutro. Spróbuję o tej 5 rano jak wstane do pracy bo teraz robiłam po powrocie tak o 15, a w robocie bardzo dużo piję, tak 2l idzie przez te 8h +kawa
 
Dziś w nocy śniło mi się że karmiłam piersią noworodka, tylko do końca nie wiem czy to było moje dziecko. Troszkę poplątany ten sen był. Szukam w senniku co to może oznaczać.
 
reklama
U nas wczoraj przytulanki były ,dzisiaj poprawka z tym że dzisiaj mnie jajnik prawy pobolewa więc mam nadzieję że się wbiliśmy z tą owulacja [emoji3][emoji16]
 
Ostatnia edycja:
Do góry