reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Idę spac :) chyba wszystkie już śpicie tylko ja tu bazgrole:-D ale tak mam po 2 zmianach szybko nie zasypiam :p a musiałam nadrobić trochę stron hi hi :D
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn które mają PCOS. Jak wygląda/ wyglądało leczenie u Was i z jakim rezultatem ?

Koleżance lekarz właśnie zdiagnozował pcos. Robił jej przez dwa cykle monitoring i oby dwa bez owulacji ponoć. Leczenia się jej nie podjął bo stwierdził że przewyższa to jego kompetencje i dał namiary na jakiegoś inne, więc dziewczyna póki co szuka lekarza, który poprowadzi jej leczenie. Zastanawiamy się więc tak ogólnie co ją czeka, jak bd wyglądać leczenie itd. Jakby ktoś mógł mi tak przybliżyć temat z własnego doświadczenia to będę wdzięczna.
Mnie lekarz przy PCOS wspomógł lekami, brałam od 3 dnia cyklu lek clostilbegyt i od 10 dc miałam monitoring. Była owulacja, pęcherzyk pięknie pękł 14 dc. Mam wielką nadzieję, że coś z tego będzie i nie będzie to @ :) Przy PCOS jest ten problem, że pęcherzyki niby rosną, ale wolno i nie pękają a wchłaniają się, więc owulacji brak.
 
Ale macie sliczne zwierzaki [emoji7][emoji7]

A to byla nasza slodycz [emoji7][emoji7]
IMG_20180326_082822.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180326_082822.jpg
    IMG_20180326_082822.jpg
    52,3 KB · Wyświetleń: 218
A ja dalej bez okresu :-D chuva za duże nadzieje miałam że po obniżeniu tsh coś się ureguluje? Czy któraś z was tak miała że w końcu te cykle wróciły do normy po euthyroxie i glucophage? Dajcie nadzieję dziewczyny :-(
 
Dziewczyny ktore mierza temperaturę ? Czy kiedys wam tuz przed @ tempka rosla zamiast spadac ? Ja powinnam miec jutro @, zazwyczaj juz temperatura byla ponizej lini a teraz wzrosła [emoji848]
Screenshot_2018-08-29-06-07-39.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-08-29-06-07-39.jpg
    Screenshot_2018-08-29-06-07-39.jpg
    95 KB · Wyświetleń: 240
reklama
Do góry