reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@Wiktorka88 O mało A dobrze...:happy2: ja męczyłam starego od 28 marca do 7 kwietnia co drugi dzień lub codziennie I czekam czy beda jakieś efekty:D:p
Wstrzemięźliwość tez czasami się opłaci. Mi inny gin na ocenie owulacji w poprzednim cyklu, ( moja była na urlopie) kazał nie dopusczac męża od miesiączki do dni płodnych. Nie byłam aż tak okropna ale bite 5 dni przed zero przytulania. I się udało!
 
reklama
Pewnie, ze będzie lepiej! Jak nie teraz to w następnym albo jeszcze następnym się uda! Nie smuć się! Na każdego przyjdzie pora :). Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
Wiesz za bardzo z mężem się nastawiliśmy,że uda się za pierwszym razem... Teraz przygotuje się lepiej,kupiłam nawet testy owulacyjne ! :D
 
Dziewczynki z jednym jajowodem! Mam pytanie czy nie bolą was zrosty po usunięciu? Mnie od poronienia w sierpniu bolą w okolicach owulacji i @. A dzisiaj mimo że dopiero 10dc to myślałam, że zejdę z tego świta. Uspokoiło się narazie, ale na wszelki wypadek przejadę się jutro do gina na NFZ i wysępię jakieś poczynania w tej kwestii.

Ja jestem 4 miesiące po operacji i jeszcze nie wiem, co to ból zrostów. Albo jeszcze nie wiem albo powinnam podziękować pielęgniarkom, które kilka godzin po operacji krzyczały: "Rusza się pani! Bo się pani zrosty porobią!.." :D

Dziewczyny.. my cos widzimy... możemy już się cieszyć? 14 dni po owu. Dziś powinnam dostać @.Zobacz załącznik 845971

Co myślicie? ? Na prawdę widać? ?

Ależ tutaj wysyp kresek! Tak tak, widać i tu i tu. Gratuluję! :)
 
Dziewczyny gratuluję tych kresek :) :):biggrin2:
U mnie dzisiaj rano znowu cień cienia, to był test strumieniowy i przez ta szybkę słabo się dopatrzeć ale coś tam widać, jak ta beta wczoraj była 2,12 to jeśli rosnie to dzisiaj bedzie moze ledwie 4, i tak szok, że cos na tych testach wychodzi, jutro termin @...oby nie przyszla:mad:
Jak cos w sobote powtorze bete z krwi.
 
reklama
Do góry