reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Cześć Dziewczyny :) byłam dzis u ginekologa, jestem miłe zaskoczona, nie zbył mnie - odrazu zadziałał :) dostałam zastrzyk w pupę z pregnyl :p powiedział, ze w sobotę „ostry seks” ha ha poczucie humoru to on ma specyficzne xD u mnie 10dc, zrobił usg- powiedział ze macica dopiero przygotowuje się do owulacji. W poniedziałek mam przyjechać sprawdzić co i jak. Myśle, ze jestem na dobrej drodze i mam nadzieje, ze w koncu trafiłam na porządnego lekarza❤️
 
reklama
Jutro też testujesz? [emoji16] hcg od wczoraj może się sporo podnieść [emoji16]

Po tych cieniach tyle dni to chyba bym osiwiala jakbym jutro też nie zatestowala xD Chociaz obstawiam, że znów mogę zobaczyć cienie i nie zdziwiło by mnie to, mimo to jednak ciekawość wygrywa z rozumem xD:p:-D dobrze, że się za wczasu uzbroilam w zapasy testów xD.
 
Cześć Dziewczyny :) byłam dzis u ginekologa, jestem miłe zaskoczona, nie zbył mnie - odrazu zadziałał :) dostałam zastrzyk w pupę z pregnyl :p powiedział, ze w sobotę „ostry seks” ha ha poczucie humoru to on ma specyficzne xD u mnie 10dc, zrobił usg- powiedział ze macica dopiero przygotowuje się do owulacji. W poniedziałek mam przyjechać sprawdzić co i jak. Myśle, ze jestem na dobrej drodze i mam nadzieje, ze w koncu trafiłam na porządnego lekarza❤

Super, cieszę się że w końcu jakis rzetelny lekarz :) mam nadzieję że pomoże Wam szybko znów zobaczyć dwie kreseczki :) :D
 
Po tych cieniach tyle dni to chyba bym osiwiala jakbym jutro też nie zatestowala xD Chociaz obstawiam, że znów mogę zobaczyć cienie i nie zdziwiło by mnie to, mimo to jednak ciekawość wygrywa z rozumem xD:p:-D dobrze, że się za wczasu uzbroilam w zapasy testów xD.
Wiem jak to jest i świetnie Cię rozumiem [emoji1787]
 
Cześć Dziewczyny :) byłam dzis u ginekologa, jestem miłe zaskoczona, nie zbył mnie - odrazu zadziałał :) dostałam zastrzyk w pupę z pregnyl [emoji14] powiedział, ze w sobotę „ostry seks” ha ha poczucie humoru to on ma specyficzne xD u mnie 10dc, zrobił usg- powiedział ze macica dopiero przygotowuje się do owulacji. W poniedziałek mam przyjechać sprawdzić co i jak. Myśle, ze jestem na dobrej drodze i mam nadzieje, ze w koncu trafiłam na porządnego lekarza[emoji3590]
I tego Tobie życzę[emoji6]
 
Nie wiem dziewczyny... Ja do głowy dostanę jednak chyba z tymi testami :/
To raczej znów wyglada tylko jak cień, nie jak kreska :/ sama nie wiem ... co gorsza temperatura mi dziś mocno poleciała w dół, także jest 50 na 50% szans, ze może dostanę dziś lub jutro @... No trudno :(
 

Załączniki

  • IMG_20190920_062716.jpg
    IMG_20190920_062716.jpg
    515,1 KB · Wyświetleń: 98
  • IMG_20190920_051743.jpg
    IMG_20190920_051743.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 104
Nie wiem dziewczyny... Ja do głowy dostanę jednak chyba z tymi testami :/
To raczej znów wyglada tylko jak cień, nie jak kreska :/ sama nie wiem ... co gorsza temperatura mi dziś mocno poleciała w dół, także jest 50 na 50% szans, ze może dostanę dziś lub jutro @... No trudno :(
Widać kreske, słabą ale widac. Kup jakieś inne testy może.
 
Nie wiem dziewczyny... Ja do głowy dostanę jednak chyba z tymi testami :/
To raczej znów wyglada tylko jak cień, nie jak kreska :/ sama nie wiem ... co gorsza temperatura mi dziś mocno poleciała w dół, także jest 50 na 50% szans, ze może dostanę dziś lub jutro @... No trudno :(
Kurde, no coś przebija... I w zasadzie na każdym z testów jest podobnie. No musisz czekać... [emoji17]
 
reklama
Widać kreske, słabą ale widac. Kup jakieś inne testy może.

W przeciągu kilku dni robilam już trzy różne testy (nordtest, ducenti i facelle - jeden paskowy drugi strumieniowy) i za każdym razem jakies cienie są także już sama nie wiem. Mam jeszcze w domu pink z dl i check&go ale to czułości juz 25, wiec tym bardziej nic lepiej nie pokażą.

No nic czekam przez weekend czy przyjdzie @ czy nie (wtedy w poniedziałek beta) i bd dalej sprawdzać, ale już Was nie zasypuje zdjęciami tych cieni, jak coś się zmieni w jedną lub druga stronę to dam znać kochane.
 
Do góry