reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Od jakiego wieku Twój maluch na tym śmiga ? Pewnie zaraz odszczekam co mówiłam, że jest na to jeszcze czas :p
Kupiliśmy pod koniec lipca, miał niecałe 15 mscy i jeszcze bardzo niepewnie chodził [emoji14] teraz jest tak
USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1600964935065_6714933631004720187.jpeg
 
Kupiliśmy pod koniec lipca, miał niecałe 15 mscy i jeszcze bardzo niepewnie chodził [emoji14] teraz jest takZobacz załącznik 1180265
Super. Więc może faktycznie sprzęt jest mega. Bo u nas tak jak pisałam 2 latki śmigają. Wcześniej zainteresowanie jest sekundowe. 2 rundy i rzucają. Moja była chyba najszybsza do tej pory na rowerze.

No i też zauważyłam, że lubi bardziej w domu niż na dworze. Jak jest u Was ? Jakie to ma koła ?
 
Janek jeździ wszędzie, po domu i na polu :) opony są kauczukowe, mamy drewnianą podłogę i nie zostają żadne ślady.
No fajny jest to sprzęt :)) też miałam opory przed zakupem bo jednak nie kosztuje 2 dych. Ale moim zdaniem warto zaryzykować. Myślę że nawet hulajnogę by już ogarnął
 
A jak skręcanie ? Ogarnia balans czy na kreche ?
Ja wczoraj z M wertowałam filmy na yt i rzeczywiście to nie jest jakieś trudne.. wystarczy ze dziecko ma zamiar w ktoras str skrecic wtedy samo cialem daje nacisk na dana strone i skręca. Podoba mi sie na maxa ten rowerek 🙈🙈 zostalam nim zarazona.
Ale mam pytanie @Zmijka25 gdzie kupiliscie kask?
 
Ja wczoraj z M wertowałam filmy na yt i rzeczywiście to nie jest jakieś trudne.. wystarczy ze dziecko ma zamiar w ktoras str skrecic wtedy samo cialem daje nacisk na dana strone i skręca. Podoba mi sie na maxa ten rowerek [emoji85][emoji85] zostalam nim zarazona.
Ale mam pytanie @Zmijka25 gdzie kupiliscie kask?
My mamy taki sam, kupiliśmy w decathlonie za 49zl. Jest bardzo fajny [emoji6]
 
reklama
Ja wczoraj z M wertowałam filmy na yt i rzeczywiście to nie jest jakieś trudne.. wystarczy ze dziecko ma zamiar w ktoras str skrecic wtedy samo cialem daje nacisk na dana strone i skręca. Podoba mi sie na maxa ten rowerek [emoji85][emoji85] zostalam nim zarazona.
Ale mam pytanie @Zmijka25 gdzie kupiliscie kask?
Kurcze zaintrygowalyscie mnie tym scootandride. Ja kupiłam tak jak Ty za 50zl jeździk na próbę, ale Ada go przewraca i strach się bać ja tam posadzić, że poleci na buzię [emoji2368]
 
Do góry