reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
To ma Filip bratnią duszę :) możliwe ze wybrankę serca [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
A kto wie, wszystko jest możliwe [emoji12]
My mieliśmy mieć w połowie marca mmr. A co to za szczepienie dziewczyny,bo chyba jakieś poważniejsze?
To odra świnka i różyczka chyba
Ślicznota [emoji7][emoji7]


Moja na wczorajszym spacerze [emoji12]
IMG_20200423_135626.jpeg
 
Sliczna Lilka.
A pies ma genialny ogon!!! Taki cienki i długi haha
My sie spacerujemy.. nawet dzis pediatra mowila zebysmy duzo spacerowali. O zatłoczone miejsca teraz trudno wiec całkiem fajnie sie chodzi bo ludzie sie omijaja z daleka.. nosza maseczki wiec te maluszki chyba sa bezpieczniejsze.
 
Lila musiała wyprowadzić pieska ;) . Nie da mi reki, wyrywa się i pisk.:/ Zobacz załącznik 1110716Zobacz załącznik 1110717
Moja dziś nie chciała siedzieć ani w wózku ani na rękach i musiałam wózek prowadzić jedna ręka a druga trzymać młoda [emoji85]
Sliczna Lilka.
A pies ma genialny ogon!!! Taki cienki i długi haha
My sie spacerujemy.. nawet dzis pediatra mowila zebysmy duzo spacerowali. O zatłoczone miejsca teraz trudno wiec całkiem fajnie sie chodzi bo ludzie sie omijaja z daleka.. nosza maseczki wiec te maluszki chyba sa bezpieczniejsze.
Ja mam całkiem inne spostrzeżenia [emoji51]u nas ludzi dużo np na rynku, dzieci się w grupkach bawia a rodzice na ławkach plotkują, lody jedzą... Dużo osób nosi maski na brodzie..

Ale też postanowiłam ostatnio wychodzić bo ileż można siedzieć w domu... Staram się jak mogę, ludzi omijam, maskę noszę i ja i młody (choć to nie było łatwe go przekonać) do sklepów nie chodzę jedynie jakiś spacer i tyle.
Ale niedlugo wreszcie dzieci będą mogły się wybiegać bo jedziemy do teściów na trochę [emoji6]
 
Moja dziś nie chciała siedzieć ani w wózku ani na rękach i musiałam wózek prowadzić jedna ręka a druga trzymać młoda [emoji85]Ja mam całkiem inne spostrzeżenia [emoji51]u nas ludzi dużo np na rynku, dzieci się w grupkach bawia a rodzice na ławkach plotkują, lody jedzą... Dużo osób nosi maski na brodzie..

Ale też postanowiłam ostatnio wychodzić bo ileż można siedzieć w domu... Staram się jak mogę, ludzi omijam, maskę noszę i ja i młody (choć to nie było łatwe go przekonać) do sklepów nie chodzę jedynie jakiś spacer i tyle.
Ale niedlugo wreszcie dzieci będą mogły się wybiegać bo jedziemy do teściów na trochę [emoji6]
Ooo szalona dziewczyna [emoji85][emoji41]


 
Moja dziś nie chciała siedzieć ani w wózku ani na rękach i musiałam wózek prowadzić jedna ręka a druga trzymać młoda [emoji85]Ja mam całkiem inne spostrzeżenia [emoji51]u nas ludzi dużo np na rynku, dzieci się w grupkach bawia a rodzice na ławkach plotkują, lody jedzą... Dużo osób nosi maski na brodzie..

Ale też postanowiłam ostatnio wychodzić bo ileż można siedzieć w domu... Staram się jak mogę, ludzi omijam, maskę noszę i ja i młody (choć to nie było łatwe go przekonać) do sklepów nie chodzę jedynie jakiś spacer i tyle.
Ale niedlugo wreszcie dzieci będą mogły się wybiegać bo jedziemy do teściów na trochę [emoji6]
To tez zależy od miejsca w jakim sie mieszka.u nas w lubuskiem jest 85 zarazonych 0 zgonow a w naszym powiecie nie ma nikogo chorego i wszelkie podejrzenia kończyły sie wynikiem negatywnym.

U nas zaczyna sie bol nozki po szczepieniu. Narazie lzej jak ostatnio mlody po jękuje co jakis czas jak jakis ruch nozka zrobi. Dalam jeszcze raz paracetamol.
 
reklama
Do góry