reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Kurczę silny chłopak.. Moja skończyła 4 miesiące i nawet nie myśli o tym, żeby się przekręcać...jak Wasze doświadczenie w tym temacie?
Igor też nie ma w planach się przekręcać chociaż zaczął się na bok przekręcać z parę dni temu, ale Igor jest z 32 tyg więc to też wszystko inaczej
Mój kończy 5 jutro i też ani myśli się obracać ale siedzieć to hoho już by chciał więc najlepiej na rączkach bo leżenie to płacz
Miałam ci się pytać czy wy jesteście pod opieką neurologa ? Bo my nie, ale zastanawiam się czy nie iść sprawdzić czy wszystko w porządku [emoji848]
 
reklama
Kochane doradzcie mi, cała ciążę miałam dobre ciśnienie ostatni tydzień zaczęłam miewać 140/70 a dzisiaj to już mi wyskoczyło 150/78 chce jutro zadzwonić do swojego lekarza prowadzącego może mnie przyjmie. Miałam mieć wizytę 21 października ale wolę się skonsultować. Dziś już mam 37+4 tydzień.
 
Kochane doradzcie mi, cała ciążę miałam dobre ciśnienie ostatni tydzień zaczęłam miewać 140/70 a dzisiaj to już mi wyskoczyło 150/78 chce jutro zadzwonić do swojego lekarza prowadzącego może mnie przyjmie. Miałam mieć wizytę 21 października ale wolę się skonsultować. Dziś już mam 37+4 tydzień.
Kontroluj to ciśnienie i do lekarza jak najbardziej idź jak najszybciej. Z ciśnieniem w ciąży nie ma zartow. Powyżej 140/90 trzeba kontrolować.
 
Wcześniej tu dziewczyna jęczałam, że się nie obraca.
A przyszedł moment po 7 miesiącu, że zaczął pełzać, siadać i raczkować wszystko w tydzień, a teraz chodzić z pchaczem.
To późno by się wydawało.. Ale faktycznie później narobił.. Mi się wydaje, że jej trochę waga przeszkadza... pediatra mówi, żeby się nie martwić ale, dała nam skierowanie, żeby nas obejrzał rehabilitant.. Na wszelki wypadek, w dodatku jak ją ubieram, to tak zaciska piąstki i trzyma rączki spięte, że muszę trochę siły użyć aby ją ubrać..
 
Moja miała równo 4 miesiące i zaczęła się obracać dosłownie z dnia na dzień ale tym nie można się sugerować, niektórym dziewczynom dzieci później się obracały a większość już pełza, raczkuje, siedzi a moja nie. Dziwisz się jak np. za tydzień nagle zacznie się przekrecac
Mam, nadzieję zwłaszcza jak porównuję ją do starszych córek to one w jej "wieku" już były "spawniejsze" Ona nawet głowy sztywno nie trzyma, tylko się jeszcze kolibie...
 
Igor też nie ma w planach się przekręcać chociaż zaczął się na bok przekręcać z parę dni temu, ale Igor jest z 32 tyg więc to też wszystko inaczej Miałam ci się pytać czy wy jesteście pod opieką neurologa ? Bo my nie, ale zastanawiam się czy nie iść sprawdzić czy wszystko w porządku [emoji848]
Faktycznie ma jeszcze czas, co prawda moja urodzona w 37 tc to może jeszcze chwilę jej zejdzie..
 
reklama
Do góry