reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Matko, na co nie jesteśmy chore, najpierw 2 tygodnie przeziębienia, teraz skóra w krostkach (chyba łojotokowe zapalenie) + jelitowka, a dziś ja też czuje się jak kupa. Zośka właśnie zarzygała siebie, krzesełko i pół podłogi, a kup już zrobiła z 8. Macierzynstwo to najcięższa praca jaką miałam :o
Ojej współczuję :(
 
reklama
@Kaamilaaa jak Ci jeszcze tylko napiszę swoją historię dla pocieszenia, bo prawdopodobnie wszystko z Twoją małą jest ok :) Moja starsza córka urodziła się z wagą 3250 w 38 tc, jak chodziłam do pediatry to ładnie rosła i przybierała na wadze tak wtedy myślałam ;) sprawdzam teraz do książeczki i Ona w piątym miesiącu ważyła 5900! porównując z Lilką ( to ta nasza mała czerwcóweczka) gzie urodziła się z wagą 2620, teraz ma 4 miesiące i waży 7400! ale do czego zmierzam, moja starsza jest faktycznie dość niska najniższa w klasie... więc być może Twoja Dagusia też porostu będzie mniejsza :) Zaznaczam, że ja też jestem bardzo drobna :)
Ale oczywiście badania zrób, i trzymam kciuki żeby wszystko grało :)
 
Dziewczyny a mogę się Was też coś poradzić? Strasznie wypadają mi włosy... okropnie wręcz, wcześniej też mi trochę wypadały, ale tak normalnie, robiłam jakiś czas temu badania krwi i wszystko było ok, zastanawiam się (bo tak mi się obiło o uszy), czy to może być przez karmienie piersią?? Nie przypominam sobie, żebym tak miała przy starszych córkach...
 
@Kaamilaaa jak Ci jeszcze tylko napiszę swoją historię dla pocieszenia, bo prawdopodobnie wszystko z Twoją małą jest ok :) Moja starsza córka urodziła się z wagą 3250 w 38 tc, jak chodziłam do pediatry to ładnie rosła i przybierała na wadze tak wtedy myślałam ;) sprawdzam teraz do książeczki i Ona w piątym miesiącu ważyła 5900! porównując z Lilką ( to ta nasza mała czerwcóweczka) gzie urodziła się z wagą 2620, teraz ma 4 miesiące i waży 7400! ale do czego zmierzam, moja starsza jest faktycznie dość niska najniższa w klasie... więc być może Twoja Dagusia też porostu będzie mniejsza :) Zaznaczam, że ja też jestem bardzo drobna :)
Ale oczywiście badania zrób, i trzymam kciuki żeby wszystko grało :)
No badania zrobimy na pewno ale fakt ze my z tz nie jesteśmy jacyś wielcy (ja 163 on 170, nawet nasze matki około 155) więc może po prostu i Daga taka będzie.
Ja mam tego pecha że strasznie porównuję młoda ze starszakiem i jak widzę w książeczce ze on ważył w tym samym czasie prawie 2kg więcej a urodził się ponad pół kg lzejszy to jakoś tak panikuje podwójnie. Choć wiem ze nie powinnam ich zupełnie porównywać bo on od 3msc był na mm, no i w ogóle inne geny itd.. No ale porównuję i na dobre mi to nie wychodzi [emoji849]
Dziewczyny a mogę się Was też coś poradzić? Strasznie wypadają mi włosy... okropnie wręcz, wcześniej też mi trochę wypadały, ale tak normalnie, robiłam jakiś czas temu badania krwi i wszystko było ok, zastanawiam się (bo tak mi się obiło o uszy), czy to może być przez karmienie piersią?? Nie przypominam sobie, żebym tak miała przy starszych córkach...
Niestety po porodzie to częste. Gdzieś przeczytałam ze około 3 msc po zaczyna się czas kiedy najbardziej wypadają. Można brać jakieś witaminy, suplementy no ale chyba jednak to głównie hormony nad tym panują i co ma wypaść to i tak wypadnie.
Też mam ten problem, co czesanie to wyciągam cała garść włosów ze szczotki a ze mam dość długie to niestety coraz bardziej widać ze jest ich mało [emoji51]
 
Zrobilam jej dzisiaj badanie krwi i znowu nie wiem co myslec. We wtorek pokaze lekarzowi.
IMG_20191012_150400.jpg
IMG_20191012_150424.jpg
IMG_20191012_150515.jpg
 
No badania zrobimy na pewno ale fakt ze my z tz nie jesteśmy jacyś wielcy (ja 163 on 170, nawet nasze matki około 155) więc może po prostu i Daga taka będzie.
Ja mam tego pecha że strasznie porównuję młoda ze starszakiem i jak widzę w książeczce ze on ważył w tym samym czasie prawie 2kg więcej a urodził się ponad pół kg lzejszy to jakoś tak panikuje podwójnie. Choć wiem ze nie powinnam ich zupełnie porównywać bo on od 3msc był na mm, no i w ogóle inne geny itd.. No ale porównuję i na dobre mi to nie wychodzi [emoji849]Niestety po porodzie to częste. Gdzieś przeczytałam ze około 3 msc po zaczyna się czas kiedy najbardziej wypadają. Można brać jakieś witaminy, suplementy no ale chyba jednak to głównie hormony nad tym panują i co ma wypaść to i tak wypadnie.
Też mam ten problem, co czesanie to wyciągam cała garść włosów ze szczotki a ze mam dość długie to niestety coraz bardziej widać ze jest ich mało [emoji51]
Pamiętaj jeszcze o tym, że to chłopak a Ona dziewczynka, więc zapewne będzie różnica ;) dobrze, że to w stronę Ona drobniejsza a On większy ;) o kurcze jeśli chodzi o te moje włosy to mam, nadzieję, że szybko dojdą do siebie, co prawda nie narzekam na ich brak, ale odnoszę wrażenie, że strasznie dużo ich wypada :oops:
 
reklama
Do góry