reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Dziewczyny a mogę się Was też coś poradzić? Strasznie wypadają mi włosy... okropnie wręcz, wcześniej też mi trochę wypadały, ale tak normalnie, robiłam jakiś czas temu badania krwi i wszystko było ok, zastanawiam się (bo tak mi się obiło o uszy), czy to może być przez karmienie piersią?? Nie przypominam sobie, żebym tak miała przy starszych córkach...
Niestety miałam to samo po około 3 tyg po porodzie leciały garściami nic nie pomogło, minęło samo teraz karmię już 4 msc i włosy rewelacyjne nie są,ale garściami nie wylatują
 
reklama
Kurczę silny chłopak.. Moja skończyła 4 miesiące i nawet nie myśli o tym, żeby się przekręcać...jak Wasze doświadczenie w tym temacie?
Wcześniej tu dziewczyna jęczałam, że się nie obraca.
A przyszedł moment po 7 miesiącu, że zaczął pełzać, siadać i raczkować wszystko w tydzień, a teraz chodzić z pchaczem.
 
Kurczę silny chłopak.. Moja skończyła 4 miesiące i nawet nie myśli o tym, żeby się przekręcać...jak Wasze doświadczenie w tym temacie?
Moja miała równo 4 miesiące i zaczęła się obracać dosłownie z dnia na dzień ale tym nie można się sugerować, niektórym dziewczynom dzieci później się obracały a większość już pełza, raczkuje, siedzi a moja nie. Dziwisz się jak np. za tydzień nagle zacznie się przekrecac
 
reklama
Do góry