reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Mi moje cudo rano zlamalo serce. Budze sie i taaaki widok z tylu haha kooocham
IMG_20190920_074953.jpg
 
Moja wczorąj i dziś wisi cały dzień na piersi. Ssie z 10min i zaraz zasypia, odkładam do łóżeczka to zaraz się budzi i płacz. Zaczynam powoli w myślach przepraszać się z sztucznym...na razie daje jedną/dwie butlę modyfikowanego ale to ładnie się i idzie spać dalej, bez żadnego płaczu, a ja mogę w tym momencie wziasc się za robotę albo zrobić coś z starszym...
Mnie trzyma przy kp to że może uda mi się jakoś schudnąć [emoji13] No i to że taniej wychodzi
Schudnąć?
Ja przytyłam
 
Rozmawiałam z koleżanką ona jest logopedą, że jak dziecko nie gaworzy to może świadczyć o autyzmie i sobie wkręcam :/ biorę poprawkę też na to, że Igor jest wcześniakiem, ale najwyżej podpytam neonatologa na wizycie jeszcze o to
Nie wkręcać się ale wiem jak to jest mój późny wcześniak zaczął reagować i gaworzyć pod koniec trzeciego miesiaca a ja też już o autyżmie czytałam. Neurolog tylko mówiła trzy miesiace mu dać luzu i za wiele nie oczekiwać. Miała rację, teraz jest gadatliwy i towarzyski w końcu
 
Hej dziewczyny.
Zamelduje troszkę co u nas [emoji846]
Leci 33 TC , szok że zostało 50 dni, ale cała wyprawka gotowa, właściwie mogłabym rodzic jutro bo strasznie się nudze w domu (tak, wiem, pewnie szybko za tym zastesknie [emoji846])

Byłam w pracy, na kawke u moich ludków i strasznie za nimi zatęskniłam , już mi brakuje ludzi a gdzie jeszcze do listopada 2020 [emoji15] ale jak pojawi się dziecko to pewnie zmieni mi się podejście i nie będzie czasu na takie myślenie .

W zeszły weekend byliśmy na weselu i poprawinach. Nie było tragedii , posiedzieliśmy, pojedlismy , nawet potuptalismy do wolnych. Z deczka z zazdrością spoglądałam na tych wywijajacych na parkiecie bo my z mężem taki typ że schodzimy z parkietu dopiero kiedy wyłączają muzykę, no ale coz, poświęcenie warte swojej ceny [emoji846] do domu jechaliśmy koło 2, wszyscy komplementowali że z daleka widać z będzie chłopak. Nie wiem ile w tym grzeczności ile prawdy, bo ja czuję się jak walen [emoji3] choc brzuch z tych mniejszych chyba
W poniedziałek idziemy na wizytę, zobaczymy ile młody przypakowal [emoji123]
Miłego weekendu!
IMG_20190906_085932003.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20190906_085932003.jpeg
    IMG_20190906_085932003.jpeg
    53,1 KB · Wyświetleń: 59
Paulina doradca chustowy. Ja akurat moja będę wystawiać jeśli chcesz wyślę ci zdjęcia
Dzięki, wiesz co jeszcze dziewczyna na wątku ma zapytać fizjo o chusto-nosidło z Chicco bo takie szybsze do zakładania więc poczekam jeszcze na informacje od niej :)
Nie wkręcać się ale wiem jak to jest mój późny wcześniak zaczął reagować i gaworzyć pod koniec trzeciego miesiaca a ja też już o autyżmie czytałam. Neurolog tylko mówiła trzy miesiace mu dać luzu i za wiele nie oczekiwać. Miała rację, teraz jest gadatliwy i towarzyski w końcu
Ja niby też wiem, że misiek jest 2 msc do tyłu, że nie mam czego wymagać, ale zawsze gdzieś człowiek sobie do głowy dokłada :/
 
Hej dziewczyny.
Zamelduje troszkę co u nas [emoji846]
Leci 33 TC , szok że zostało 50 dni, ale cała wyprawka gotowa, właściwie mogłabym rodzic jutro bo strasznie się nudze w domu (tak, wiem, pewnie szybko za tym zastesknie [emoji846])

Byłam w pracy, na kawke u moich ludków i strasznie za nimi zatęskniłam , już mi brakuje ludzi a gdzie jeszcze do listopada 2020 [emoji15] ale jak pojawi się dziecko to pewnie zmieni mi się podejście i nie będzie czasu na takie myślenie .

W zeszły weekend byliśmy na weselu i poprawinach. Nie było tragedii , posiedzieliśmy, pojedlismy , nawet potuptalismy do wolnych. Z deczka z zazdrością spoglądałam na tych wywijajacych na parkiecie bo my z mężem taki typ że schodzimy z parkietu dopiero kiedy wyłączają muzykę, no ale coz, poświęcenie warte swojej ceny [emoji846] do domu jechaliśmy koło 2, wszyscy komplementowali że z daleka widać z będzie chłopak. Nie wiem ile w tym grzeczności ile prawdy, bo ja czuję się jak walen [emoji3] choc brzuch z tych mniejszych chyba
W poniedziałek idziemy na wizytę, zobaczymy ile młody przypakowal [emoji123]
Miłego weekendu!
Zobacz załącznik 1025009
Ślicznie wyglądasz :) co do rodzenia jutro wypluj to słowo ! Ja w 32 tc po wizycie pisałam do koleżanki, że już bym chciała poznać osobiście tego mojego synka i co długo nie czekałam parę godzin później już był ze mną [emoji1787] chłopak wziął sobie do serca słowa matki ;p
 
Hej dziewczyny.
Zamelduje troszkę co u nas [emoji846]
Leci 33 TC , szok że zostało 50 dni, ale cała wyprawka gotowa, właściwie mogłabym rodzic jutro bo strasznie się nudze w domu (tak, wiem, pewnie szybko za tym zastesknie [emoji846])

Byłam w pracy, na kawke u moich ludków i strasznie za nimi zatęskniłam , już mi brakuje ludzi a gdzie jeszcze do listopada 2020 [emoji15] ale jak pojawi się dziecko to pewnie zmieni mi się podejście i nie będzie czasu na takie myślenie .

W zeszły weekend byliśmy na weselu i poprawinach. Nie było tragedii , posiedzieliśmy, pojedlismy , nawet potuptalismy do wolnych. Z deczka z zazdrością spoglądałam na tych wywijajacych na parkiecie bo my z mężem taki typ że schodzimy z parkietu dopiero kiedy wyłączają muzykę, no ale coz, poświęcenie warte swojej ceny [emoji846] do domu jechaliśmy koło 2, wszyscy komplementowali że z daleka widać z będzie chłopak. Nie wiem ile w tym grzeczności ile prawdy, bo ja czuję się jak walen [emoji3] choc brzuch z tych mniejszych chyba
W poniedziałek idziemy na wizytę, zobaczymy ile młody przypakowal [emoji123]
Miłego weekendu!
Zobacz załącznik 1025009

Wyglądasz jak milion $ ! [emoji33][emoji7]
 
Aj tam, aj tam [emoji7]
Ale tak szczerze to zachodząc w ciążę , będąc na tym etapie myślałam że będę chodzić jak pingwin i w ogóle kloc taki że nawet butów nie założę sama [emoji44]a tu odpukac taka kondycja, wszystko robie w domu, łażę, zakupy , sprzątanie, nic nie boli, nie kłuje , no trochę jedynie brzuch ciąży bo ale młody pewnie już 2 kilo wiec ma prawo [emoji3526]
Wyglądasz jak milion $ ! [emoji33][emoji7]
Ślicznie wyglądasz :) co do rodzenia jutro wypluj to słowo ! Ja w 32 tc po wizycie pisałam do koleżanki, że już bym chciała poznać osobiście tego mojego synka i co długo nie czekałam parę godzin później już był ze mną [emoji1787] chłopak wziął sobie do serca słowa matki ;p
Okej, cofam to [emoji4] no z 4 tyg niech jeszcze posiedzi. Ale maks 38tc i wypad z brzucha. No ale chcieć to ja sobie mogę [emoji4]
Wolałabym październikowego chłopca [emoji4]
 
reklama
Do góry