reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Ilona, jak zgłodnieje to coś tam zje z tej butli [emoji14] mój też anty butla od kiedy jestem kp, ale jak była sytuacja że muszę isc do lekarza to moja mama mu jakoś wcisnęła 60ml. A dokarmiłam go porzadnie z cyca jak wróciłam [emoji14] przeżyje, nie martw się :D
Oby tak bylo;)
 
reklama
Ilonaz można też z kubeczka. Poczytaj o tym.
Ja też potrzebuje porady mój 7 miesięczny nie chcę nic jeść prócz cycka... Nie otwiera buzi przy karmieniu, a przy blw wszystko ląduje na ziemi....
 
Dziewczyny, może Wy macie pomysł. Jak nauczyć 3miesieczne dziecko butelki? Ja np, ale czasami podawalismy butelkę z odciagnietym mlekiem jak musiałam wyjść. I nie było problemu, jadła. Ale przez jakiś miesiąc nie podawalismy w ogóle, nie było żadnych wyjść. Teraz w sobotę mamy wesele, a Ada w ogole nie chce zjeść z butelki, wscieka się. Coś tam próbuje nawet zassać ale od razu placze, bo jej się nie podoba. Wcześniej jadła z avent natural, teraz kupiłam nuka, poczytałam opinie. I nic z tego. W dodatku jest antysmoczkowa. Już nie chodzi mi o wesele, ale np za tydzień mam dentystę w innym miescie
Medela ca.lma jest podobny do ssania piersi, samo nie leci. Super się sprawdza tylko drogie.
 
Medela ca.lma jest podobny do ssania piersi, samo nie leci. Super się sprawdza tylko drogie.
My mieliśmy Calme i Zośka żadnej innej nie chciała przez prawie 5 miesięcy! Jak się przyzwyczaiła to dramat, do piersi i tak się nie przekonała, a majątek na butelki poszedł. Teraz załapała Nuka, to szok jakie one tanie!
@ilonaz @paulina1994 dobrze prawi, Twoje mleko może stać w temeraturze pokojowej, ja odciągane też często dawałam za 2-3 godziny, jak Zosia była głodna to zjadła i nie podgrzane, czasem lekko podgrzewalam w kąpieli wodnej, ale wydaje mi się że wtedy traci się te cenne składniki odżywcze.
@Fleur86 jak się czujesz?
 
Dziewczyny, może Wy macie pomysł. Jak nauczyć 3miesieczne dziecko butelki? Ja np, ale czasami podawalismy butelkę z odciagnietym mlekiem jak musiałam wyjść. I nie było problemu, jadła. Ale przez jakiś miesiąc nie podawalismy w ogóle, nie było żadnych wyjść. Teraz w sobotę mamy wesele, a Ada w ogole nie chce zjeść z butelki, wscieka się. Coś tam próbuje nawet zassać ale od razu placze, bo jej się nie podoba. Wcześniej jadła z avent natural, teraz kupiłam nuka, poczytałam opinie. I nic z tego. W dodatku jest antysmoczkowa. Już nie chodzi mi o wesele, ale np za tydzień mam dentystę w innym miescie
U nas dziala tylko butelka tommee tippee.
 
reklama
Zjadła dzisiaj 50ml z lovi. Nie miałam więcej, bo nie spodziewałam się, że załapie. Mam w razie czego jeszcze nuka i aventa. Miejmy nadzieję, że już teraz zje normalnie. Spróbuje jeszcze dzisiaj z dwa razy ;)
 
Do góry