reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Kaamilla mój ma 7 miesięcy i 7.5 kg waga urodzeniową 3300. Lekarka nie widzi problemu. Młody tylko na cycku bo nic innego nie chcę, a do tego przyplata się angina...
 
reklama
Kamila, ale Dadzia nie wyglada na dziewczynkę ktorej brakuje jedzenia. Wyglada zdrowo i na zadowolona. Ja bym olała te wytyczne co do wagi. Je, śpi, rośnie - czyli jest ok.
 
Kaamilla mój ma 7 miesięcy i 7.5 kg waga urodzeniową 3300. Lekarka nie widzi problemu. Młody tylko na cycku bo nic innego nie chcę, a do tego przyplata się angina...
Teraz chory? Zdrówka dużo [emoji8]

No to moja ur 3520 a ostatnio 4800 (miała 9tygodni wtedy)
Kamila, ale Dadzia nie wyglada na dziewczynkę ktorej brakuje jedzenia. Wyglada zdrowo i na zadowolona. Ja bym olała te wytyczne co do wagi. Je, śpi, rośnie - czyli jest ok.
No niby ja to wiem dziewczyny ze jest ok, żeby się tak nie przejmować ale co zrobię jak i tak się martwię... Juz mi po głowie dziś cały dzień chodzi ze pewnie za mało pokarmu mam i będzie trzeba mm... [emoji17]
 
Cześć dziewczyny, my dzisiaj po szczepieniu. Mała chyba dobrze znów znosi. Martwię się tylko jej waga bo przez ponad miesiąc tylko 300g przybrała [emoji17] jednak intuicja mnie nie zawiodła niestety [emoji17]
 
Ty karmisz piersia ?
Moze miec refluks jak tak chlusta mlekiem. Moja raczej tez to ma.
Ściągam pokarm i podaje w butelce, ale myślę, że niedługo przejdziemy na MM bo nie mam już kiedy ściągać, młody jest nieodkładalny nie wspomnę nawet jak wygląda nasze życie od dwóch tygodni bo czasami jem pierwszy posiłek jak mąż wraca z pracy o 18
O ile ulewanie do roku jest normalne to jak was cos niepokoi to rzeczywiscie czesta przyczyna jest refluks i syropek na refluks dziewczyny podawaly po ktorym bylo lepiej. Super ze Paula juz w domu ale dalej bez wyraźnej diagnozy. Jak malutki? Dalej sie tak męczy??

@martoosia04 sliczna Tosia jak dobrze ze juz w domku :)

@Dżasta1111 przyklejaj sie przyklejaj :)
Jakie to są syropki ? Głównie ulewa, ale zdarza się też,że chlusta mlekiem no i to wywijanie przy karmieniu tragedia zastanawiam się czy to nie kwestia nieprawidłowego napięcia mięśniowego ? Jutro mamy umówionego fizjo
A jak synek? Już się tak nie męczy? Kurde, ale diagnoza. Żołądek nie ma kiedy odpocząć...:/
Bez zmian tak naprawdę, moje tłumaczenia, że przed tym wszystkim nie było takiej sytuacji bo karmiliśmy się co 3-4 h nie docierały
Cześć dziewczyny, my dzisiaj po szczepieniu. Mała chyba dobrze znów znosi. Martwię się tylko jej waga bo przez ponad miesiąc tylko 300g przybrała [emoji17] jednak intuicja mnie nie zawiodła niestety [emoji17]
Nawet mi nie mów o wadze bo u nas to priorytet więc przy każdym ważeniu na chwilę zamieram :// ale po którymś tyg dzieci mniej przybierają już na wadze, taką ściągę mam ;) a ile mała waży ? Igor w poniedziałek przy wypisie miał 4176 g :) jak dla nas to całkiem nieźle zważywszy, że 11 lipca wychodziliśmy z wagą 2080 :)
Screenshot_20190823-204254.jpeg
 
reklama
Dziewczyny, może Wy macie pomysł. Jak nauczyć 3miesieczne dziecko butelki? Ja np, ale czasami podawalismy butelkę z odciagnietym mlekiem jak musiałam wyjść. I nie było problemu, jadła. Ale przez jakiś miesiąc nie podawalismy w ogóle, nie było żadnych wyjść. Teraz w sobotę mamy wesele, a Ada w ogole nie chce zjeść z butelki, wscieka się. Coś tam próbuje nawet zassać ale od razu placze, bo jej się nie podoba. Wcześniej jadła z avent natural, teraz kupiłam nuka, poczytałam opinie. I nic z tego. W dodatku jest antysmoczkowa. Już nie chodzi mi o wesele, ale np za tydzień mam dentystę w innym miescie
 
Do góry