reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
U mnie 39+1....
20190607_151400.jpeg
 
U mnie sytuacja wygląda tak. W sobotę miałam ostatnią wizytę, z usg wychodzi równo 4kg. Termin mam na 16.06 na niedzielę, jak nic się nie wydarzy to następnego dnia w pon stawiam się na oddział. Mój lekarz ma dyżur, jeszcze raz robi mi pomiar dziecka. Jak wyjdzie ok. 4200 max 4300 to pozwoli mi próbować sn i od razu zakłada cewnik Folleya. Jak ponad te wartości to od razu mi robi cc [emoji33] więc ostatni tydzień takiej niepewności
 
Ale mi łza w oku się zakrecila. Dzis ostatnia wizyta poloznej. Oczywiscie powiedziała ze mozemy dzwonic i radzic sie ile potrzebujemy.. Z każdym problemem mozemy uderzyc a jak bedzie potrafila to nam pomoze. Jak zawsze wypytala o moje zdrowie i zawsze powtarza zebym juz wyzdrowiala i sie cieszyla. Uwaza ze te moje suchoty laktacyjne to efekt tego wszystkiego co sie dzialo ostatnio w moim zyciu. I ze o ile ja sie uspokajalam to moje cialo i tak to odczulo.
Dala mi jeszcze probki Prolaktan ze to tez dziala jak ********** zebym sobie sprawdzila moze cenowo sie roznia.

Filipek wazy 6020g i mamy dzis 5tyg i 6dni.moj maly wielki czlowiek.. Został wybudzony do wazenia i poszedl spac. O 9 bylam na spacerze pieknie spal. I nocka w lozeczku byla wzorowa (pierwsza pelna noc w łóżeczku). Karmienie 2,5 i 8 i po kazdym szedl pięknie od razu spac.

Jako że wyro mielismy dla siebie wczoraj i dzis z rana M mnie dopadł, dalam sie przekonac że juz wszystko dobrze.
 
Śliczne brzuszki macie dziewczyny. Takie zgrabne a @ilonaz nie wygląda jak do porodu. Juz lada moment kolejny dzidzius na swiecie.
No nie wyglądam, wcale nie opadł mi brzuch. Wczoraj zaliczylam 4 km spacer, cwiczylam na piłce, na koniec przytulanki i efekt taki że cały brzuch bolał i obolała ledwo do łazienki doczłapałam. Więc najwidoczniej kluseczce się nie spieszy [emoji6]
 
U mnie sytuacja wygląda tak. W sobotę miałam ostatnią wizytę, z usg wychodzi równo 4kg. Termin mam na 16.06 na niedzielę, jak nic się nie wydarzy to następnego dnia w pon stawiam się na oddział. Mój lekarz ma dyżur, jeszcze raz robi mi pomiar dziecka. Jak wyjdzie ok. 4200 max 4300 to pozwoli mi próbować sn i od razu zakłada cewnik Folleya. Jak ponad te wartości to od razu mi robi cc [emoji33] więc ostatni tydzień takiej niepewności
O ja cię, to w w tym tyg, albo najpożniej za tydzień przytulisz swoje dzieciątko :D<3 A szyjka dalej długa? nic a nic się nie skróciła? 3mam kciuki żeby szybko poszło ;)
ps. Maleńki masz brzusio jak na 4kg człowieczka ;):*

Maliina czyli w sumie poczekaliście te 6tyg połogu :) Cieszę się że u Was trochę lepiej :* Fifi pięknie przybiera.

Mój bęcol jest dużo większy niż na tym zdjęciu dziewczyny :D Tu jakoś tak zgrabnie wyszłam hehe
 
reklama
Ale mi łza w oku się zakrecila. Dzis ostatnia wizyta poloznej. Oczywiscie powiedziała ze mozemy dzwonic i radzic sie ile potrzebujemy.. Z każdym problemem mozemy uderzyc a jak bedzie potrafila to nam pomoze. Jak zawsze wypytala o moje zdrowie i zawsze powtarza zebym juz wyzdrowiala i sie cieszyla. Uwaza ze te moje suchoty laktacyjne to efekt tego wszystkiego co sie dzialo ostatnio w moim zyciu. I ze o ile ja sie uspokajalam to moje cialo i tak to odczulo.
Dala mi jeszcze probki Prolaktan ze to tez dziala jak ********** zebym sobie sprawdzila moze cenowo sie roznia.

Filipek wazy 6020g i mamy dzis 5tyg i 6dni.moj maly wielki czlowiek.. Został wybudzony do wazenia i poszedl spac. O 9 bylam na spacerze pieknie spal. I nocka w lozeczku byla wzorowa (pierwsza pelna noc w łóżeczku). Karmienie 2,5 i 8 i po kazdym szedl pięknie od razu spac.

Jako że wyro mielismy dla siebie wczoraj i dzis z rana M mnie dopadł, dalam sie przekonac że juz wszystko dobrze.
Ale to szybko zleciało, pamiętam jak dziś Twój poród. Szok, zaraz ja będę miała maluszka. Twoj Fifi też jakoś 4kg ważył? [emoji4]
 
Do góry